Kültür & Sanat

Koronavirüs, The Batman filmini de vurdu

Vizyon tarihi ertelenen filmler arasına The Batman de katıldı.Geçtiğimiz günlerde çekimlerine ara verilen The Batman ile alakalı filmin rejisörü Matt Reeves’tan ehemmiyetli söylemeler gelmişti. Çekimler durdurulmadan evvel filmin 4’te 1’ini sürüklediklerini aktaran Reeves, şimdi ise The Batman’in vizyon tarihinin ertelendiğini duyurdu. 25 Haziran 2021 yerine 1 Ekim 2021’de vizyona girecek.

Gelecek çekimleri tasarlayacağız

Koronavirüs sürecini “Zamanımızı çekimleri araştırarak ve gelecek çekimleri tasarlayarak değerlendireceğiz” diyerek geçireceklerini söyleyen şanlı rejisör filmin İngiltere’de bitirileceğine de dikkat sürüklemişti.

Tamamlamak için geri döneceğiz

Daily Beast’e verdiği mülakatta Reeves, The Batman başrol oyuncusu Robert Pattinson ile alakalı da konuştu. Matt Reeves: “Doğru zaman geldiğinde -çekim yapmanın tehlikesiz olduğu zaman- bu işi tamamlamak için geri döneceğiz. Keşif süreci gerçekten coşku vericiydi. Robert şahane bir oyuncu ve filmde bir sürü şahane oyuncumuz var” dedi ve ilave etti “Bu serüvene onlarla beraber devam etmek coşku verici ve değişik bir şey yapmaya çalıştığımızı seziyoruz. Ama gerçekten güç zamanlardı. Takımımızdan biri virüs kaptı ve can verdi. Çok üzücü bir yarıyıldı.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı