Kültür & Sanat

Arzum Onan: Çok emek veriyorum bu işe

En büyük hevesinin yaptığı heykellerin büyük alanlarda sergilenmek olduğunu söyleyen Hevesim Onan, modellik ve oyunculuk geçmişinin dışında heykeltıraş olarak anılmaktan mutluluk dinlediğini söyledi. Onan, geçtiğimiz seneki ikinci şahsi sergisi “Kadın”ı 20 bin şahsın ziyaret ettiğini belirtti.

Çok emek veriyorum

Şimdinin heykeltıraşı daha önceki model, insanların sergilerini dolaşıp heykeller üzerine kendisiyle konuşmasının ise hoş bir duygu olduğunu söyledi ve ilave etti: “En büyük hevesim büyük alanlarda heykellerimi görmek… İlk sergim için yapıtları benim yapmadığıma dair dedikodular duydum. O zaman çok üzülmüştüm. Çok emek veriyorum bu işe.”

Konutluluğumuzda büyük hırslar olmadı

23 yıldır oyuncu Mehmet Aslantuğ ile konutlu olan ve 19 yaşında Can isminde bir oğlu olan Onan, hakkında bilinmezleri de anlattı: “Mehmet ile ben, konutumuz ve o konutun içine sığdırdığımız yaşamı, rastgele bir hırsla değiş tokuş etmedik. Büyük hırslarımız olmadı. Konutluluğun artta mücadele ve mücadelenin olması gerek. Günümüzde her şeyi çok seri harcıyoruz ve mutsuzuz. Göz önünde olan konutluluklarda vaziyet elbette daha güç. İkimiz işimizin hayat ritmimizi etkilemesine izin vermedik.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı