Kültür & Sanat

Dijital etkinlik takvimi: 20-26 Nisan

Küresel koronavirüs salgını sebebiyle modadan spora tüm aktiflikler ya iptal edildi ya da ertelendi. Gidişat böyle olunca özellikle kültür sanat faallikleri, dijital dünyaya taşındı.

İşte 20-26 Nisan arası dijital aktiflik takvimi.

21 Nisan

Red Bull Türkiye, Konutta Çal serisine Ceylan Ertem’le devam ediyor. Ocak ayında çıkan Cehaletle Sohbeti Kestim albümünde, türküleri kendine has stiliyle açıklayarak büyük alkış toplayan Ceylan Ertem’in performansını, Red Bull Türkiye’nin Instagram hesabından 21:30’da canlı olarak izleyebilirsiniz.

22 Nisan

Rock’n’roll, blues ve hip hop cinslerini bir araya getirerek yarattıkları orijinal stille son senelerin öne çıkan gruplarından Adamlar’ın performansı var sırada. Adamlar, Türkiye’nin ilk online şenliği Konutta Kal Fest kapsamında, Kendine Has Online’ın Instagram hesabında canlı yayında olacak.

24 Nisan

30. Akbank Caz Şenliği’nin Evin Caz Hali konserleri, saksafon sanatçısı Serhan Erkol’la devam ediyor. Son albümü Melting Pot’ta caz, elektronik ve Türk müziğini bir araya getiren Serhan Erkol’un performansı, Akbank Sanat Instagram hesabında 19:00’da canlı yayında.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı