Astroloji

İkizler burcunda yılın son dolunayı

12 Aralık Perşembe günü 19 derece açıyla İkizler burcunda alana gelecek dolunay, pozitif tesirleri yaşayacağımız Aralık ayının tek sert tesiri olacağa benziyor. İkili ilişkilerimizi etkileyecek bu hareket, etrafımızla olan bağlantı tonumuzu sertleştirirken, finansal mevzular üzerinde kontrol kurup herkesi daha idareli olmaya itecek.

Seyyare hareketleri tesirli olacak

İkizler burcundaki 19 dereceli bu dolunay hareketi süresince eğitim mevzularında ve seyahatlerimizde dikkatli olmakta fayda var. Dolunay oluştuğu esnada, Oğlak burcunda reelleşecek Venüs’şan iki kötücül seyyare olan Satürn ve Plüton arasında sıkışması, Venüs’şan iyimserliğini yok edecek. Bu gidişat hem aşk yaşamında hem de parasal mevzularda ciddi krizler yaşamanıza neden olabilir.

Koç burcu

Eğitim yaşamınızda stresli zamanlardan geçebilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla olan irtibatınız sert bir hal alabilir, etrafınıza karşı olan devirici tenkitleriniz kalp kırabilir. Koç burçları için çok güç olsa da, empati kurarak bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Boğa burcu

Dolunayın tesiriyle kıymetli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Telefon, cüzdan, mücevher gibi eşyalarınızı her yerde vazgeçmemeye itina gösterin. İnternet üzerinden finans operasyonları yaparken iki kere hakimiyet edin. Maddiyatla alakalı mevzularda huysuzluklar yaşamanız muhtemel.

İkizler burcu

Sizin burcunuzda reelleştiği için asaplarınıza dominant olmanız gereken bir yarıyıla hazırlıklı olun. Yaşayacağınız somurtkanlıklara karşı uysallığınızı gözetin ve ani tepkiler vermekten kaçının. Aşk yaşamınızda dikkatsizce hareketleriniz negatif neticeler doğurabilir, boşanmaya kadar gidecek geri dönüşsüz bir yola girebilirsiniz. Unutmayın, birkaç gün sonra sular durulunca pişman olacaksınız.

Yengeç burcu

Sıhhatinize dikkat etkeniz gereken günlerdesiniz. Umursamadığınız bir gidişat afaki yere sağlık kurumunda müddet geçirmenize neden olabilir. Depresif olabileceğiniz birkaç gün olabilir. Bütün aksine mutlu olacağınız bir sene sizi beklerken bir dolunayla enerjinizi düşürmeyin.

Aslan burcu

Yanlış anlaşılmalardan dolayı dostlarınızla karşılıklı gerginlik yaşamanız olası. Bu yarıyılda kalp kırmadan kendi kabuğunuza çekilmeniz yerinde bir karar olacaktır. Etrafınıza karşı sergilediğiniz tahammülsüz davranışınız sezilebilir miktarda olabilir.

Başak burcu

İkizler burcundaki dolunay kariyer yaşamınızda gerginliklere neden olabilir. İstemeden idareyicinizle laf düellosuna girebilirsiniz. Sizin titiz ve dikkatli çalışmalarınızı göz arkasını etmesi canınızı sıkabilir. Siz yeniden de tutarlı bir biçimde duruşunuzdan ödün vermeden işinizi yapmaya devam edin. Jüpiter’in tesiri sene boyu üzerinizde olacağından, kariyer basamaklarında süratle yükseleceksiniz.

Terazi burcu

Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Gideceğiniz yer için birkaç saat evvelden çıkmanız gerekebilir. Gecikmeler veya huysuzluklar olabilir. Akademik yaşantınızda elinizde olmayan vaziyetlerden dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu

Elektronik eşyalarda beklenmedik arızalarla karşılaşabilir, internet üzerinden yapacağınız para transferlerinde ya da alışverişlerde mesele yaşayabilirsiniz. Güvenmediğiniz yerlere bilgilerinizi vermeyin. Sizin veya eşinizin meçhul bir borcu ortaya çıkabilir.

Yay burcu

Eşinizle veya sevgilinizle yaşayacağınız ihtilaflar aranızdaki gerilimi tırmandırabilir. Meraklı davranışlarınız ve her şeye bir söyleme istemeniz karşı tarafı sıkabilir. Bazen oluruna vazgeçmek daha iyi bir alternatif olabilir. Ortak iş açanlar varsa aynı gidişat ortağınızla alakalı da geçerli olacak. Aynı fikir üstünde uzlaşamayabilirsiniz.

Oğlak burcu

İş civarında asaplarınızı bozacak gidişatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi motive ederek uysal kalmayı muvaffak olabilirseniz, dolunayın tesiri kaybolduktan sonra pozitif neticeler elde edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın sıhhatle alakalı problemlerine dikkat edin. Genel olarak gergin geçecek dolunay sürecinde kendinizi yormamaya itina gösterin.

Kova burcu

Çocuklarınızla ve hoşlandığınızla olan ilişkiniz sekteye uğrayabilir, ihtilaflar ortaya çıkabilir. Birbirinize karşı kızgın davranışlar sergileyeceğiniz şu günlerde, ruh halinize iyi gelecek etkinliklerde bulunmakta fayda var. Zira klasik şartlardaki davranışınızdan ne yazık ki yapıt kalmayacak.

Balık burcu

Bağlantı mevzusunda yaşayacağınız negatifliklerin tesiriyle aile içinde kavgalar, gerginlikler yaşanabilir. Konutunuzda bir müddettir yapmayı tasarladığınız işleri rafa kaldırmakta fayda var. Ufak konut kazalarına karşı tehlikeyi gidişatlara hazırlıklı olun ve tedbir almayı ilgisizlik etmeyin.

Gizem Bozdağ

[email protected]

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı