Astroloji

Jüpiter, Oğlak burcunda başarı getirecek

Yay burcundan Oğlak burcuna geçen Jüpiter sayesinde daha çok fani mevzulara odaklanacağız gibi duruyor. Ruhani ebatların geri tasarıda kalacağı takribî bir sene içerisinde daha pratik, hakikatçi ve maksat odaklı olacağız. Deyimi caizse bulutların üzerinden yere indiğimiz, daha somut maksatlar tanımladığımız, tasarılar kurduğumuz, parasal dünyaya daha çok umursadığımız bir sene bizi bekliyor. Disiplinli olmak, kararlı davranmak, tasarılı hareket etmek, bu yıl Jüpiter’in taahhüt ettiği kaderi tutmamızı sağlayabilir.

Jüpiter’in iyimser ve heyecanlı enerjisinin, Oğlak’ın sağlamcı ve garantici yapısıyla yaşayacağı çatışmalar bizi muhtemel risklerden gözetecek fren sistemi görecek sanki. Oğlak, yaş tahtaya basmak istemeyen stratejik eforunu Jüpiter’in cesaretiyle birleştirdiğinde ise ayrıntıları gözden kaçırmadan büyük fotoğrafa odaklanmayı muvaffak olabiliriz.

Jüpiter’in muhtemel hareketlerine dikkat

Jüpiter’in 15 Mayıs-14 Eylül arasında yapacağı harekete dikkat etmemiz gerekiyor. Reellikten uzaklaşma yaşayacağımız bu yarıyılda atacağımız adımların eminliğini hakimiyet etmek koşul. Yanılgı yapma fobisinin dominant olacağı bu tarih aralığında, özgüvenimizi tazeleyecek etkinlikler sayesinde özümüze dönerek cesareti sezebiliriz. Ancak genel olarak bu yılın hepimiz için yaşamımızı kumpasa sokacağımız, iş ve özel yaşamımızda organize olacağımız, kendimize somut maksatlar tanımlayacağımız bir yarıyıl olacağını söyleyebiliriz.

Neptün ve Plüton ile açı yapıyor

Jüpiter’in yapacağı 20 Şubat, 27 Temmuz ve 12 Ekim’de Neptün ile altmışlık açısı pozitif bir açı olmasına karşın, bizi reellikten uzaklaştırabilir, mübalağalı tutumlarda bulunmamıza ve odak noktamızı kaybetmemize neden olabilir. 5 Nisan, 30 Haziran ve 30 Ekim tarihlerindeki Plüton ile kavuşum açısında ise gayelerimize odaklanırken, fazla acımasız olmamızı, büyük fotoğrafa yönelip, bu yolda kimi tükettiğimizi bakımsızlığımızı sağlayabilir.

Koç

Kariyer yaşamında altın çağınızı yaşamaya hazır olun. Hayalinizdeki işe kavuşabilir, idareyici pozisyonuna yükselerek ücretinizde beklediğiniz çoğalışı yaşayabilirsiniz. Kariyerinizdeki yükselişle beraber hiddet hakimiyetinize dikkat etmeyi bakımsızlık etmeyin. Bu bir sene içerisinde hayallerinizi hakikatleştirmek için seyyarelerin konumları da oldukça ergonomik halde.

Boğa

Yurt dışı iletişimli işlerinizde oldukça talihli bir yarıyıl sizi bekliyor. Olumsuz düşüncelerden temizleyerek pozitif neticeler alacak ve yaşamınızın bu istikametiyle ne kadar hasılatlı olabileceğini görebileceksiniz. Akademik yaşamınızda astroloji ve felsefe gibi mevzulara merakınız çoğalabilir, bu mevzularla alakalı araştırma yapabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. 2020 senesinde dikkat etkeniz gereken mevzu ise seyahatleriniz olacaktır.

İkizler

Jüpiter’in Oğlak burcunda olması parasal vaziyetinizde fark yaratacağa benziyor. Borçlarınızı tamamen kapatacak, bolluk ve yarar çanları bu sene sizin için çalacak. Beklemediğiniz bir yerden toplu bir para alabilir, ailenizden servet kalabilir. Ama unutmayın ki, olan parayı tüketmeye müteveccih meyliniz, paranın suyunu sürüklemesine neden olabilir. Usluca yatırımlar yapmak doğru bir karar olabilir.

Yengeç

Seyyarelerin tesiriyle Yengeç burcu bütün de istediği aşkı bulabilecek bahtta. Konutluluk ve ilişki mevzularında tesadüflere inanın ve kendinizi yaşamın akışına vazgeçin. 2020 yılı sizin seneniz olabilir. İş ortaklığı yapanlar özellikle bu sene hipotezinden fazla hasılata sahip olarak çok değişik yerlere gelebilirler. Fakat Plüton’un bazı zamanlarda tesir etmesiyle ve yakalanmalar sebebiyle ilişkinizde hiddetinize dominant olamayabilirsiniz.

Aslan

İş yaşamınızda ve kariyerinizde faydalı bir sene olacağa benziyor. Bulunduğunuz mevkiden çok yüksek yerlere gelebileceğiniz gibi, kazancınız da aynı oranda çoğalabilir. Sıhhat problemi yaşayan Aslan burçları, şifa bulacağınız bu senede ihtiyatı elden vazgeçmemekte fayda var. Psikolojik anlamda refaha ereceğiniz, kendinizi daha dingin sezeceğiniz bu yarıyılda şahsi gelişim alanlarında çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz.

Başak

Jüpiter’in talih ve yarar dolu enerjisi, aşk yaşamınızda ve ailenizde pozitif tesirler vazgeçecek. Beklediğiniz aşkın karşınıza çıkmasına ve ani bir konutluluğa hazır olun. Tasarı dahilinde bir çocuk düşünceniz varsa ya da sıhhat meselelerinden dolayı çocuğunuz olmuyorsa mutlu haberler sizi bekliyor. Hobi olarak ilgilendiğiniz mevzular ile alakalı profesyonel başlangıçlar ise kapıda.

Terazi

Hane içi mutlu haberlerle dolu bir sene sizi bekliyor. Aile içi ilişkileriniz kuvvetlenirken, parasal bir takviye görebilir, hayalinizdeki konuta sahip olabilecek teşebbüslerde bulunabilirsiniz. Bekar olan Terazi burçlarını sürpriz bir konutluluk beklerken, konutlu olanları ise bir bebekle ailesini genişletebilirler. Sıhhat meselelerinizin son bulacağı bu sene morale ve hoşlandıklarınızla beraber süre geçirmeye lüzum dinleyebilirsiniz.

Akrep

Eğitim mevzularında ünsünüz açılıyor olacak. Bağlantıya dayalı sektörlerde çalışanlar için bir yıl süresince hoş bir talih sizlerle olacak. Hangi sektör olursa olsun yeni tanışacağınız şahıslardan hoş yardımlar görebilirsiniz. Kardeşinizle alakalı mevzularda da hoş büyümeler yaşayabilirsiniz. Cümbüşlü ve sosyal bir yıl yaşayacaksınız. Yalnızca asaplarınıza dominant olamadığınızda işler tersine dönebilir.

Yay

Parasal mevzularda hayal edemeyeceğiniz bir iyileşme yarıyılı kapınızda. Jüpiter’in Oğlak burcundaki konumu para akışınızı artırırken hayallerinizi reelleştirmenize imkân sağlayacak. Yaptığınız yatırımlardan kazanç elde edebilir, ücretinizde çoğalış yaşayabilirsiniz. Finansal olarak soluk alabileceğiniz bu yarıyılda dikkatli alışveriş yapmaya itina gösterin. Unutmayın, bir sonraki sene güçlü geçebilir.

Oğlak

Jüpiter bütün de Oğlak burcundayken, en talihli olan bu burç, her mevzuda talihli bir yarıyıla giriyor. Ne de olsa Jüpiter 12 senede bir ziyaret ediyor sizi. 2020’de yaşamınızda reelleştirmeyi istediğiniz her şey ayağınıza gelecek. Her ne kadar hakikatçi şahsiyetiniz mucizelere inanmayı yalanlasa da, bu sene bütün de bunu yaşayacaksınız. Jüpiter’in tesirlerinden doğru etkilenmenin tek yolu ise, baskın olan benlik ve inatçı tutumlardan bırakmak. Yaşamın sizin çevrenizde dönmediğini ve başkalarını düşünmenin müddeti geldiğini kavramanız koşul. Satürn ve Plüton burcunuzda seyahat edecek olsa da sizler zati uzun zamandır bu tesirler altında olduğunuzdan çok zorlanmayacaksınız.

Kova

Sıhhat ile alakalı mevzularda kalıcı düzelmeler yaşayabilir, Jüpiter’in şifalı enerjilerinden yararlanabilirsiniz. Bedeniniz şifa bulurken, ruh halinizdeki kötümserlikten de sıyrılacağınız bir yarıyıl. Suratını güldürecek yaşayacağınız büyümelere ve hiçbir şeyin moralinizi bozamadığı umut dolu bir psikolojiye hazır olun. Parasal ve manevi anlamda yaşayacağınız düzelmeler karşısında kendinizi hemen yormamaya dikkat edin.

Balık

Jüpiter’in talih melekleri iş başında olsa gerek ki, galibiyetlerinizin arkasını art kesilmeyeceği büyümeler sizi bekliyor. Bir yıl süresince sürecek olan bu enerjiyle beraber hoş günler geçireceksiniz. Arkadaşlarınızdan takviye görecek, kasvetlerinizden kurtulmak için dayanak alacaksınız. İyiye giden vaziyetinizi çekemeyenlere karşı tedbirinizi alın ve olumsuz enerjilerini kendinizden uzak tutun.

Gizem Bozdağ

[email protected]

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı