Estetik

Göz altı ışık dolgusu ile gençliğinize dönün

Göz altı ışık dolgusu ile gençliğinize dönün

Şahsın surat ifadesinin ehemmiyetli bir kısmı olan, konuşma esnasında ifadeyi bitiren bölge göz etrafıdır. Gözlerin suratın odak noktası olduğunu belirten Cildiye Uzmanı Doç. Dr. Hakan Erbil, göz altı ışık dolgusu hakkında söylemelerde bulundu.

estetik

18 aya kadar tesirli

Göz altı çukurunun bitkinliğimizi ve enerjimizi yansıttığını vurgulayan Dr. Hakan Erbil, “Göz altı çukuru ve morlukları ya yapısal olarak vardır ya da ihtiyarlama, uykusuzluk, kumpassız hayat şekli, içki, sigara kullanımı ile oluşabilir” diyen Cildiye Uzmanı Doç. Dr. Hakan Erbil, “Yaşımız ilerledikçe suratımızın kemik yapısı küçülmekte, yağ kaybı yaşanmakta ve natürel olarak bu vaziyette göz altı geriye doğru hareket etmektedir. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşmaktadır. Son senelerde özellikle bu bölge için geliştirilen göz altı ışık dolgusu öncelikle göz altı çukurunun tehlikesiz bir biçimde düzenlenmesini, yine yapılanmasını sağlıyor. İçindeki yine yapılandırma kompleksi sayesinde göz etrafı teninin niteliğini yüksek oranda artırırken morluklar üzerinde de tesiri oluyor. Göz etrafını gençleştirmek için uygulanan göz altı ışık dolgusunun tesiri 18 aya kadar sürebilir. Göz altı uışık Dolgusu için çoğu zaman tek seans yeterli olabilir. Yalnızca hastaların minik bir kısmında bir ay sonrasında rötuş gerekebilir” dedi.

Mahsulün içeriğine ve markasına dikkat edilmesinin ehemmiyetini vurgulayan Doç. Dr. Hakan Erbil, “Hastaların bu mevzuda deneyimli bir doktora baş vurarak ve kesinlikle uygulanan mahsulün markasına dikkat etmelerini öneririm. Doktorlar da iyi netice alacakları, eminliği kanıtlanmış mahsulleri seçim etmelidirler” diye vurguladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı