Estetik

3D HIFU ile ameliyatsız gençleşin

3D HIFU ile ameliyatsız gençleşin

3D HIFU, İstanbul’da yalnızca elit ve rakamlı muayenehanede uygulanan operasyon ya da botoks, dolgu gibi iğneli operasyonlara gerek dinlemeden gençleşme vaadeden yeni bir teknoloji olması ile öğreniliyor. Banal Hıfu operasyonunun çok daha gelişmiş, yoğunlaştırılmış ve tesirli bir versiyonu olan 3D HIFU, fokuslu ultrason ve ultherapi adları ile de anılıyor. 30 dakika içinde uygulanan tek bir seans ile lifting ve derlenme tesiri yaratan harekât, acı ya da sızı olmadan pek çok meseleye seçenek bir çözüm oluştururken banal germe ve derleme uygulamalarının tarihe karışmasını sağlayacak gibi duruyor.

3d hifu

3D HIFU hem surat hem de bedende kullanılabiliyor

Anti-aging emelli uygulanan öbür rehabilitasyon usullerine göre çok daha acısız ve zahmetsiz bir biçimde gıdı sarkmalarını, kaz ayaklarını ve alın buruşukluklarını giderilmesini sağlayan altın tesirli 3D HIFU, çene konturünü besbellileştirebiliyor, kaşları kaldırabiliyor ve yanak bölgesinde gözle görülür bir derlenme tesiri yaratabiliyor. Uygulamanın en hoş yanı, yalnızca surat bölgesine değil bedenin muhtelif bölgelerinde de kullanıma olanak tanıyarak yapılanma ve germe ihtimali tanıması. Popo ve gögüs yapılandırma dikleştirme, tüm beden germe ve derleme, kol bölgesi yapılandırma ve sarkmaları gidermenin yanı gizeme selülit rehabilitasyonu da 3D HIFU ile uygulanabilen rehabilitasyonlar arasında yer alıyor.

Tek seans ile 18 ay kalıcı tesir

Ultherapi odaklamış ses dalgaları sistemi ile cildin orta ve üst katmanlarında bulunan kolajen birleşimlerini uyarıyor ve cildin daha parlak görünmesinin yanı gizeme derlenme, sıkılaşma ve yapılanma sağlıyor.

Anti-aging teknolojilerinin en yenisi ve gelişmişi olan 3D HIFU cerrahi bir müdahale gerektirmeden, yara izine neden olmadan ve cilt yüzeyinde kanama ya da travma yaratılmadan uygulandığı için hasta için de oldukça konforlu bir süreç olmasına olanak tanıyor. Ananesel teknolojiler ile mukayese etildiğinde tesir müddetinde keskin fark yaratan ultherapi sisteminin total neticeyi bir ay içinde netleşiyor. Takribî 30 dakika süren tek seanslık bir uygulama 18 ay süresince etkilerine gözetebiliyor.

3D HIFU yaptırdığınız gün makyaj yapmayın

Medikal her uygulamadan sonra olduğu gibi, 3D HIFU’dan sonra da dikkat edilmesi gerken bazı noktalar bulunuyor. Misalin; uygulama günü makyaj yapılmaması, uygulama sonrası 1 hafta kadar vakitle lazer epilasyon ya da ağda gibi harekâtlar uygulanmaması gerekiyor. Bunun yanı gizeme günlük kullanılan ıslatıcı mahsullerin kullanımına devam edilmesi ancak, mahsulü cilde uygularken yukarıya doğru masaj hareketleriyle harekât tesirlerinin desteklenmesi öneriliyor. Ayrıca dışarı çıkmadan yarım saat kadar evvel güneş gözetici kullanılması gerekiyor.

3D HIFU uygulaması yaptırmak isteyen bireylerin çürük diş, migren ya da diş implantları varsa; kesinlikle harekâtı yapacak uzmanı bilgilendirmeleri gerekiyor.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı