Dekorasyon

Yüzen komodinler ile yatak odası dekoruna sihirli bir dokunuş

Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanuz, olmazsa olmazları kesinlikle işaretlediğinizden kuşkumuz yoktur. Mucizevi derecede sevimli yatak başlığı? Hoş çarşaflar? Muhteşem tavan lambası? Ancak depolama vaziyetinizi düşündünüz mü? Bir dolap, battaniyeler, çarşaflar ve yastıklar için gerçekten kullanışlıdır, ancak kitapları, losyonları, mecmuaları veya öbür uyumadan evvel zorunlu malzemeleri gizlemek için iyi bir yeriniz var mı?

Bu gidişatta en iyi ve pratik çözüm odanıza bir veya iki komodin ilave etmektir. Natürel, ananesel başucu sehpası da düşünebilirsiniz, ama biz hem çağdaş bir değiş hem de iyi bir alan kazanımı önerisi için buradayız: Yüzen bir komodin.

Minimalist yüzen komodin

Klipsli lamba ve minik gereksinimler için muhteşem olan bu şık yüzen komodin, yatak odanıza çağdaş bir değiş için oldukça pratik bir yoldur. Ayrıca, altında beğenilen bir kitap koleksiyonunuzu istiflemek için bolca yeriniz olacak.

Büyük yüzen komodin

Yüzen bir komodin, standart bir komodinden çok daha çekici göründüğünü düşündüğümüz bir kumaş paketi veya sepet için yeterli alan kapsayabilir. Konutta yapabileceğiniz bu yüzen komodin, bir lamba ve öbür öğeler için de üstte yeterli alan sağlar.

Çekmeceli yüzen komodin

Çekmeceli, yüzen bir komodininiz olabilir! Kaçınılmaz olarak yer kaplayan taban veya bacaklar olmadan bir komodinden isteyebileceğiniz her şeye sahip…

Raflı yüzen komodin

Belki de yatak odanızda bir dizi raf beceriksiz gibi seziyorsunuz. Natürel, bütün ölçekli bir kitaplık iyi olurdu, ancak alanınız yoksa, raflarla dolu bu yüzen komodin netlikle işinize yarayacak.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı