Dekorasyon

Wooden tarzı dekorasyon önerileri

Wooden tarzı dekorasyon önerileri

Günümüzün yaşam tarzında daha çok sadelik ön plana çıkarılsa da hala evlerinde sıcaklığı ve samimiyeti yansıtmak isteyenler de var. Özellikle küçük ev dekorasyonları için samimi bir görünüm yaratmak son derece ideal bir seçim oluyor. Wooden tarzı dekorasyon ağaçlardan yapılan eşyalarla oluşturulmuş şık ve samimi bir ortam keyfini sizlere sunuyor. Doğayı seviyorsanız ve evinizde ağaç esintisini yaşatmak istiyorsanız yeni bir dekorasyon stili sizleri bekliyor.

İşte sizlere wooden dekorasyon stili hakkında öneriler…

-Wooden dekorasyon stilinin daha çok dağ evleri için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Ancak evinizde çatı katı, dinlenme alanı ya da kış bahçesi gibi alanlar varsa bu bölümlerde de wooden dekorasyon stilini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

– Toprak renginin ön plana çıkarıldığı wooden stilinde kahverengi, gri ve yeşil gibi renkler de kullanılarak doğayı yansıtmak mümkündür.

– Ahşabın etkin olarak kullanıldığı doğa uyumlu dekorasyon tarzında yün kumaşlar, hayvan postları ve tüylü detaylar da tercih edilebilir.

– Wooden tarzı dekorasyonda modern mobilyaları kullanabileceğiniz gibi vintage ürünlere de yer verebilirsiniz.

– Aksesuar seçiminde ise yine ahşap modellerin ön plana çıkarıldığı wooden tarzı dekorasyon stili daha çok rahatlığı yansıtmalıdır.

– Doğal bir görünüm elde edilen wooden dekorasyon stilinde hafif ışık yansıtan ve sehpa üzerine yerleştirilmiş küçük lambalar da tamamlayıcı bir unsur oluyor.

– Wooden dekorasyon stilinde en önemli ayrıntı şöminelerin kullanılması. Kış ayları için mükemmel bir tarz oluşturan bu stilde duvara monte edilen şöminelerin ortama şık bir hava kattığını söyleyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı