Güzellik

Yılbaşı gecesine dair anılarınızda ifadeniz “mutlu ve ışıltılı” olsun…

Yılbaşı gecesine dair anılarınızda ifadeniz “mutlu ve ışıltılı” olsun…

Kimimiz olduğu gibi kimimiz düzeltme programları fotoğraflarımızı rötuş yaparak paylaşıyoruz. Oysa ufacık müdahalelerle mutlu bir ifadeye, mini bir bakım ya da peelingle cildinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ve yılbaşının vazgeçilmezi kırmızı ruju hakkıyla taşımak için minik Hyaluronik Asit dokunuşlarıyla gecenin en iddialı dudaklarına sahip olabilirsiniz. Medikal Estetik Doktoru Pınar Yozgatlı Karagülle yazdı…

“Danışanlarım bilir, asla radikal müdahalelere, kişiyi kendi olmaktan uzaklaştıracak uygulamalara sıcak bakmam ve yapmam da… Ancak onları kendilerini iyi hissedecekleri ve yaşının iyisi gösterecek, kimliklerinden sıyırmayacak müdahale ve dokunuşlarla iyi hissetmelerini ve aynaya baktıklarında “işte bu!” diyecekleri dokunuşlar yapmayı severim. Yılbaşı geceleri de hepimiz için çok özeldir, eşle dostla, aile ile birlikte geçirilen yeni bir yıla güzel başlangıç yapmak istediğimiz ve dolu dolu anılar biriktirdiğimiz gecelerdir. Ve işte bu geceden biriktirilecek anılarda neden rötuşe gerek duyalım. Neden olduğumuz halimiz en iyi halimiz olmasın.”

Cildinizin ışıltısını arttırın…

Her kadın bakım yapmayı, yaptırmayı sever. Cilt bakımları cildimizi arındırırken aslında kendimizi de dinlediğimiz ve dinlendiğimiz terapi bakımlarıdır. Işıltılı, sağlıkla parlayan bir cildin ağır kapatıcılara ihtiyacı olmaz. Yılbaşı öncesinde yoğun nem bakımları, cildiniz yorup derin soyulmalar yapmayacak peelingler ile cildinizi canlandırabilirsiniz. Dinlenmiş, derin temizlenmiş ve neme doymuş bir cilt inanın kendiniz için yapacağınız ilk adım yatırım olabilir.

Ufak dokunuşlarla yüzünüzdeki yorgun ifadeyi silin…

Özellikle göz çevresi kadınları yorgun, mutsuz gösterir. Makyaj hileleri, kapatıcılar ne yazık ki yorgunluğu gizlemeye yetmez. Biz günlük hayatta fark etmesek te fotoğraflarımız yorgunluğumuzun tefrikası, kanıtı gibidir. Botilium Toksini yani botoks göz çevresinde kaz ayaklarına uygulandığında etkileri birkaç günde görülmeye başlanan ve ifadeyi değiştirmeye yeten bir medikal uygulamadır. Kalıcılığı yaklaşık dört ay olan botoks ile her zaman daha mutlu, daha dinamik bir görüntüye sahip olabilir ve fotoğraflarınızda daha canlı, daha mutlu ve dingin görünebilirsiniz. Uygulama öncesinde buz ile soğuk kompres uygulaması ile işlemin konforu arttırılır.

Son adım, çevrenizde kırmızı ruju sizden iyi taşıyan biri olmayacak…

Dolgu deyince aklınıza iddialı dudaklar mı geliyor? Hiç gelmesin… Dolgu ve dudaklarınıza nasıl uygulatacağınız tamamen sizin tercihiniz. Kırmızı ruju taşırmadan sürmek zordur, illa çevresine bir kalem ister. İşte sadece dudak kontürüne yapılan ve dudak hattını belirleyecek bir Hyaluronik Asit bazlı dolgu uygulaması ile kırmızı rujunuzu taşırmadan sürebilir ve özgüvenle taşıyabilirsiniz. Dolgu uygulamalarında uygulamadan önce anestezik krem sürülerek acı hissi azaltılır. Uygulamanın kalıcılığı 6-8 ay arasında değişir.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı