Anne ve Çocuk

Tesettür Yelek Kombinleri

Tesettür Yelek Kombinleri

Tesettür kombinlerinin en rahat parçası olarak usumuzda yer eden ve gardroplarımızda bir hayli modeli bulunan yeleklerin nasıl kombinlendiğine değineceğiz. Yeleklerle alakalı şöhretli tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan mahsul spektrumu, kadınları tercih yapmak mevzusunda oldukça zorlamaktadır. Zira yeleklerle alakalı bir hayli ayrıntı bulunmaktadır. Öncelikle gelin yelek cinslerinde hangi ayrıntıların bulunduğuna göz atalım. Daha sonra ise yeleklerin kullanımındaki ehemmiyetli ayrıntılara değinelim.

Tesettür-yelek-kombini
Yelek denildiği zaman akla hemen kolsuz dış kıyafetler kazanç. Elbette bu kadar kolay bir biçimde deyim edilebilir, ancak yelekler her zaman bu kadar sade olmayabilir. Yelekleri hareketlendiren birtakım ayrıntılara sırasıyla göz atmaya ne dersiniz?

Yelekleri alırken yakalarına dikkat edin.
Tesettür giyimde yeleklerin genellikle uzun olan modellerini görürüz. Bu modellerin bir kısmı fermuarlıdır. Boydan boya fermuarlı olan yeleklerin yaka kısımları da bebe yaka, bisiklet yaka veya V yaka biçiminde adlandırılmaktadır. Buna göre en hoşlandığınız yakaya sahip yeleklere öncelik verebilirsiniz. Zira yakasının ayrıntıyı,  insanlar üzerinde vazgeçeceğiniz ilk izlenimler için oldukça ehemmiyetlidir.

En trend tesettür giyim kombini yelekler
Tesettür kombinlerinde yelekleri seçerken ehemmiyetli öteki bir husus ise ön kısmının kapanmasını isteyip istemediğinizdir. Önü kapansın dediğiniz yelek modellerine göz atacak olursanız, sadece düğme veya fermuarları değil bağcıkları da görürsünüz. Kemerli, bağcıklı, kuşaklı yelek modelleri arasından bir tercih yaparak, kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Tesettür kombinlerinde yelekleri her zaman ayrı bir kıymette yakalayanların seçimleri genellikle yandan bağlamalı yeleklerdir.
Yakasında ise dışa dönük V kesim stilinde ayrıntıların yer alması bu modeller için bırakılmaz unsurlardandır.
Trend-tesettür-yelek-model

Şayet salaş bir havaya bürünmek isterseniz tamamen sarih olmasını seçim edebilirsiniz. Böylece tesettür kombinlerinin renkleri de yelek altından görülecektir.
Tesettür kombinlerin bırakılmazı yeleklerde renk geçimi
Yelek renklerini seçerken de bu kombinleri dikkate almanız gerektiği hususunda yine andırdırıcı bir bilgilendirme yapıyoruz. Yelek renkleri seçerken birinci husus bu olurken, ikincisi ise yeleklerin hangi mevsim giyileceğine dair yapılmalıdır. İlkbahar ve yaz aylarında sarih renkli yelekler seçim edilirken, güz veya kış aylarında ise koyu ve kapalı renklere ait yelekler ön tasarıya çıkmaktadır.

Tesettür giyimde rahat yelek kumaşları
Bu uzun yelek modellerinin hangi kumaşlardan yapıldığını analizden yazımızı sonlandırmak istemiyoruz. Görsellikleri bakımından ehemmiyetli olduğu kadar, basenlerinizi örten bu mahsullerin kumaşları da ehemmiyetlidir. Kapitone yelek, dantelli yelek, ten tesettür yelek, işlemeli veya keçe tesettür yeleklerden rastgele birisini seçerek günlük kombinlerinizi büyük bir zevkle ve basit bir biçimde hazırlayabilirsiniz.

Tesettür Yelek Kombinleri Fotoğrafları

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı