Anne ve Çocuk

Kız Çocukları İçin Tütü Etek Yapımı

Kız Çocukları İçin Tütü Etek Yapımı
Tütü Etek Modelleri

Tütü etek modelleri son 2-3 yılda hayatımıza hızlı bir giriş yapmayı başardı. Bebeklerden genç kızlara hadar herkesin büyük ilgisini çekmeyi başaran tütü etek modelleri ilk sıralardaki yerini korumayı başarıyor. Neon renklerin de moda olması ile tütü etek modelleri dikkat çekerek çok fazla rabet görmeye başladı. Tütü etek modellerini stın alabilceğinizin yanı sıra istediğiniz renklerden evde kendinizde yapabilkirsiniz. Sizinde kızınızın bir tütü eteği olsun istemez misiniz? Bu yazımızda sizlere tütü etek yapımı hakkında bilgi vermek istedik. Tütü etek yapımı için gereken malzemeleri çiçekçiler de, manifaturacılar da, çiçek malzemesi satan yerlerde ve gelinlik malzemesi satan yerlerde kolkayca bulabilirsiniz.

Tütü etek yapımı için gerekli olan malzeme 1 top tütü etek tülü (1 top tütü etek tülü taklaşık olarak 1 metre eninde ve 30 metre uzunluğundadır). 1 top tütü etek tülünün fiyetı ise 15 tl gibi bir fiyat civarında oluyor. Kısa bir zamanda yapabileceğiniz tütü etekler kızınıza güzel bir hediye hazırlayabilir ve kınızı bu sürprizinizle çok mutlu edebilirsiniz.

Tütü etek yapımı: 1 tütü etek yapımı için yaklaşık olarak 5 metre tül yetiyor. Ancak kızınızın boyuna bağlı olarak bu rakam değişebilir. Öncelikle tütü tülünü karton ve ya başka bir yardımcı alet eşliğinde sarılarak tülün eşit olması sağlanır. Sarma için kullandığınız karton yaklaşık olarak 15 cm eninde olursa çok iyi olur. Daha sonra sarılan tütü tülü bir defa da 2 tarafından kesilir ve böylelikle şeritler halinde bir sürü tül parçası elde etmiş olursunuz. Bu işlemden sonra tül parçaları ikiye katlanır ve katlanan yerden tüller geniş bel lastiğine bağlanır. Sizler için hazırladığımız kız çocukları için tütü etek yapımı fotoğraflarımızı inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı