Güzellik

Tepeden tırnağa güzellik

Tepeden tırnağa güzellik

El ve dekolte bölgesinin bakımı da, en az surat bakımı da ehemmiyetlidir. Özellikle yazın güneşe gözetmesiz maruz kalmak ellerde ve dekolte bölgesinde istenmeyen kirletilmelere, kollagen ve elastin liflerde harabiyete bağlı olarak da rahatlama ve sarkmalara neden olur.

Ayrıca ten altı yağ dokusunun eksilmesiyle, incelme ve buruşuklukların derinleşmesiyle damarlanmanın barizleşmesine yol açar. El teninde oluşan rahatlama, sarkma ve buruşukluklar, mezolifting uygulamaları ile rehabilitasyon edilebilir.

El ve dekoltedeki kirlere yoğun bakım

El ve dekoltedeki kirler yeni başlamış ve çok derinleşmemişse, özel renk açıcı kremlerle ve peeling usulleri ile düzenlenebilir. Daha ileri hadiselerde muhtelif lazer rehabilitasyonları uygulanabilir. Bazı gidişatlarda kriyoterapi soğuk azot ile dondurma iyi bir alternatif oluşturur.

Kuruyan saçlara saç mezoterapisi

Hoşluğun bitiricisi olan saçlar da en az cildimiz kadar yaz mevsiminden güneş, deniz ve klorlu sulardan etkilenir. Yaz sonu özellikle saçlarda cansızlaşma müesseseye ve kırılmalar alana kazanç. Kurulukla beraber saç dökülmesi de güzle beraber çoğalan problemlerdendir. Böyle bir vaziyette saç mezoterapisi kuruluk ve dökülmenin önlenmesinde iyi bir alternatiftir. Saç mezoterapisi saç dökülmesini durdurmak, var olan saçın niteliğini artırmak ve yeni saç çıkışlarını etkin hale getirmek için emin periyodlarla saçlı tene uygulanan bir rehabilitasyon biçimidir.

Saçlara da vitamin

Saç mezoterapisi sayesinde; saç ve saçlı tenin gereksinim dinlediği vitamin, mineral, aminoasit ve dayanak maddeleri, ıslatıcı casuslar ve kıl köklerini uyarıcı maddeler dolaysız saçlı tene ve saç köklerine uygulanır. Bu usulün öbür sıradan ilaç rehabilitasyonlarına göre üstünlüğü; yan tesir tehlikeyi olmaksızın ve ağızdan ilaç desteğine gerek kalmadan meseleli bölgenin direk rehabilitasyonu ile tesirli neticeler alınmasıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı