Dekorasyon

Stilinizi evinize yansıtın

Stilinizi evinize yansıtın

DEKORASYON ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLA…

1- Desenlerle oynayın

Geometrik desenlerle çizgilileri ve çicekleri bir arada kullanarak eşsiz bir dekora imza atmanızı sağlayabilir. Burada önemli olan belli bir ana tona sadık kalmak. Bunu yaparsanız karışık-kaotik bir görünümü engellemiş olursunuz.

2- Eşyalarınızı sergileyin

Biblolarınızı ve şimdiye kadar toplamış olduğunuz özel parçaları duvara yerleştireceğiniz bir rafta sergileyebilirsiniz. Bunu yaparken eşit ebatlarla objelerle başlayıp bitirmeye özen gösterin.

3- Kimi eşyalarınızı sergileyin

Evinizde iş gören ancak eskimiş mobilyanızı dekorunuza uyum sağlayacak desene ve tona sahip örtülerle kaplayabilirsiniz. Eğer yeteri büyüklükte örtünüz yoksa öncelikle uygun renkte bir kumaşla kaplayıp üzerine örtünüzü serebilirsiniz.

4- Sıradan alanları farklılaştırın

Lavabonun üzerine yerleştireceğiniz bir tabloya ya da yanına koyacağınız güzel bir çiçekle banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Fotoğraf ve objelerle mekanınızı kişileştirebilirsiniz.

5- Beklenmeyi yapın

Grafik desenli obje ve eşyalar, dikkatleri üzerine çekmekte birebirdir. Bir kilime farklı kullanım şekli yaratacak sıcak bir ortam oluşturabilir., kilimin renkleriyle mekanınızıkaynaştırabilirsiniz.

6- Biraz dişilik ekleyin

Abartıya kaçmayan kullanacağınız yumuşak pembeler, yatak odanızda kullanacağınız işlemeli bir nevresim takımı, evin dişi bir ev olduğunu rahatsızlık vermeden gösterir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı