Dekorasyon

Salonunuzu sehpalarla şekillendirmenin 5 yolu

Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya tarz vermek pek basit olmasa da, daha yaratıcı fikirler sınamamak için hiçbir neden yok!

İşte sehpanıza ekstra bir hava tabakanın 5 şık yolu.

Sırça sehpaları düşünün

Ehemmiyetli ölçüde aksesuar sergilemeyi kastettiğinizde, sırça üstü sırça olan bir sehpa işinize yarayabilir. Misalin, tamamen ahşap bir tasarım kadar görsel alan kaplamaz ve odağı kendine sürükler.

Sanatsal yanaşın

Süsleyici objeleri, çiçekleri ve kitapları karıştırma stili sizin stiliniz değilse, şahsiyetinizi yansıtan karakteristik bir parça seçim edin. En hoşlandığınız çiçeklerle göz akdikeni bir heykel veya vazo bazen bir oturma odası tasarımını bitirmek için gereken tek şeydir.

Bedelli süslemeleri düşünün

İster bir aile yadigarı, isterse senelerce değer kattığınız bir seramik olsun, sehpa dekorunuza duygusal bir öğe katmak özel bir değiş katar. Ayrıca, her iç mekan için zorunlu olan muhteşem bir sohbet başlatıcısıdır.

Sırlı bir hava ilave edin

Gotik ve sırlı bir hava için tuhaf parçalardan kendinize şahane birer aksesuar yaratabilirsiniz. Sergileyeceğiniz aksesuarın tek ve azıcık sırlı görüntüsü olduğundan emin olun.

Minimalist yanaşın

Ağır ve oturaklı bir mobilyanız varsa salonunuzdaki sehpa tercihine daha minimalist yanaşmalısınız. Mobilyanın ağırlığına gidebilecek sade bir tasarım en iyi tercih olacaktır.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı