Anne ve Çocuk

Sahrem Pardesü Modelleri

Sahrem Pardesü Modelleri
Pardesü modellerinin her yıl yeni tarz ve stillerde geliştirdiği modeller tesettürlü kadınların alakasından kaçmıyor. Farklı markaların çalışmalarıyla elde ettikleri pardesü modelleri, lüzumdan ziyade seçim alternatifleri sunuyor. Sahrem pardesü modelleri 2013 senesinde yeni çizgi ve tasarımlarıyla tesettürlü kadınların alışverişe davet ediyor. Birbirinden değişik model ve tasarımların bulunduğu sahrem pardesüde dilediğiniz modeli uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz.

Sahrem pardesü modellerinde en çok dikkat sürükleyen modeller yaka işlemeli ve yuvarlak yaka pardesü modelleri. Renk alternatiflerinin çok fazla olduğu markada, pardesü modelleri ciddi anlamda özenilerek elde edilmiş. Tesettürlü kadınların yaz aylarında rahat etmesi düşünülerek, daha ince ve kibar kumaşlar kullanılarak yapım yapılmış.

Sahrem pardesü modellerinden en çok göze çarpan modellerden kimilerini sizin için sitemize ilave ederek, pardesü alışverişinizi basitleştiriyoruz. Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini basitlikle bulabilirsiniz. Tesettüre dair sitemizden dağılmayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı