Anne ve Çocuk

Modern Tesettürlü Abiyeler

Modern Tesettürlü Abiyeler
Çağdaş tesettürlü ağabeyelerde bu yıl çok değişik çizgi ve tasarımlar dikkatleri üzerine çekti. Farklı şirketlerin değişik tasarımlarından oluşan ağabeye modelleri tesettürlü kadınların alaka odağı oldu. Çizgisinde tesettür miktarlarını kaçırmamaya umursayan tesettürlü kadınlar için oldukça iddialı olan çağdaş tesettürlü ağabeye modelleri 2013 yaz aylarına damgasını büyük bir miktarda vurdu. Özel tasarımcıların birbirinden değişik modellerden oluşturdukları ağabeye modellerinde renk ve tasarım alternatifleri de kadınları bekleyen öteki bir özellik.

Çağdaş tesettürlü ağabeyeler, bu yıl en çok yeniden sarih olan renkleriyle dikkat sürüklüyor. Çağdaş tesettürlü ağabeyeler sarih renkleriyle dikkat sürüklediği gibi, yeni çağdaş tasarımlar da dikkatlerden kaçmıyor. Tesettür modasını takip ettiğimiz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini basitlikle bulabileceğiniz gibi, yeni şık ağabeye modelleriyle de özel gecelerde yerinizi alacaksınız.

Tesettür modasına dair aradığınız son haberleri basitlikle bulabilirsiniz. Moda dünyasının son haberlerini basitlikle takip edebileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini basitlikle bulabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı