Güzellik

Kusursuz görünüm için büyülü düğün makyajı

Özel gününüz için muhteşem düğün makyajını seçmek çok güç olabilir. Bir Hayli tarz, alternatif ve hoşluk algısı karar verme sürecinizi güçleştirebilir. Her cins gelin için özel gününüzü tasarılamayı daha basit hale getirecek en hoş makyaj tarzlarını kapsayan bir kılavuz hazırladık…

Natürel düğün makyajı

Özel gününüzde düşünmek isteyeceğiniz son şey, makyajınız ve hala yeni ve uygulandığı gibi kalmaya devam edip etmeyeceği mevzusunda kaygılanmaktır. Natürel makyaj, nemli cilde ve nötr göz farına odaklanarak gün boyu taze bir görünüm sağlamak için idealdir. Nude tonlarında bir dudak, merasimsel bir öpüşmeden sonra renkli bir kir olmaması ismine şahanedir ve kumpaslı olarak rötuş yapamıyorsanız, fark edilmeyecektir. Natürel bir gelin makyajı görünümü, suratınızı vurguladığı için harikuladedir ve özel gününüzde şahane görünmenizi sağlar.

Normal düğün makyajı

Normal bir makyaj görünümü; kibar ve zamansız olduğu için büyük gününüz için muhteşem bir alternatiftir. Bu görünüme erişirken, kadifemsi kahverengilerle kolay göz makyajı yapın ve göz biçiminize bağlı olarak pak bir göz kalemi kullanın. Görünümü daha da yumuşatmak için pembe dudak boyasıyla beraber siyah yerine koyu kahverengi bir eyeliner deneyin. Bronzlaştırıcıda da fazlaya kaçmayın. Tüm gün süresince normal bir cazibe için natürel özelliklerinizi ön tasarıya çıkarın ve maskelenmeyin.

Trajik düğün makyajı

Daha trajik bir tarz için dumanlı kahverengi tonlarını kullanın ve kalın kirpiklere, göz kalemi kullanın. Daha büyük gözler ve göz vurgusu için bir kalem eyeliner kullanın. Trajik temaya uygun olarak, nude bir dudak seçim edin, zira kalın bir dudak tuvaliniz için çok fazla olabilir. Tamamlamak için, koyu tonlarda göz farı kullanın ve bu görünümü suratınızın çerçevesine hafif bir bronzlaştırıcı uygulayarak bitirin.

Çekici düğün makyajı

Hoş düğün makyajının anahtarı oranla yumuşak ama yeniden de bayansı ve çekici olmasıdır. Göz kamaştırıcı bir makyaj, gelinliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ve düğününüzde bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacaktır. Zamansız bir gölge için kaşları gür ve natürel tutun. Hem üstte hem de altta kalın kat maskara uygulayın ve daha kısa kirpikliyseniz suni kirpik kullanmaktan korkmayın. Yumuşak, boğucu bir değiş ve ekstra derinlik için üst kirpik çizgisi süresince bakır bir göz kalemi kullanın ve karıştırın. Meselesiz bir netice için dudak ve yanak gölgenizi göz farı tonlarınızla eşleştirdiğinizden emin olun.

Bohem düğün makyajı

Bohem gelin makyajı, düğün gününüz için muhteşem bir romantik tarzdır ve yapılması çok basittir. Cildi natürel ve nemli tutun, ve parlak bir cilt için bir aydınlatıcı ile hazırlayın. Azıcık ışıltı ilavelerken suratınızdaki özellikleri vurgulamak için suratınızın yüksek noktalarına dikkat edin ve makyajı yumuşak yakalamak için pastel bir gül tonlarında dudak boyası kullanın. Bir çiçek taç takıyorsanuz, göz farı için çiçek düzenlemesine eş tonlar kullanın.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı