Dekorasyon

Hello Kitty Bağdat Caddesi mağazası

Hello Kitty Bağdat Caddesi mağazası

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN…

Bağdat Sokağı’ne Hello Kitty World Mağazalarının ilki açılmış. İkincisi ise pek yakında Ataşehir’de. Büyük, ufak herkesin çocuklukları ile buluştuğu bir mekan oluvermiş. Haftasonu azıcık kalabalık olsa da her Sokak turu yapana nasihatim olur.

Neden mi?

Ruhlarımız yenilensin, suratımız renklerle tebessümsün diye. İçeride büyük bir alış-veriş mağazası var. Hemen önünde ise sevinçli bir kafesi. Tatlı sergeni mükemmel mağazanın renklerinin devamı gibi. Menüsü oldukça sade ve yeterli. Çocuklar düşünülerek hazırlanmış ve maliyetleri öteki kafelerden pek değişik değil.

Mağazanın içindeki mahsuller ; insana ‘kapıya tır yaslama‘ hissi veriyor. Her çantadan bir tane alınmalı mesela.

Çocuklar için makyaj malzemesinden banyo ekibine, erişkinler için Hello Kitty konseptli elbiselerden mandala kadar pek çok mahsul mevcut.

Her mahsulün üzerinde sevimli kedicik var. Kırtasiye malzemeleri her kalem yakalayan elin isteyeceği cinsten. Kullanım yerini düşünmeden sepetini doldurmak istiyor insan ama fren koşul natürel.

Hele kız çocuğunuz ile gidiyorsanız muhakkak limitler koyarak kapıdan girmenizi öneri ederim. Kredi kartınızı bir anda boşaltabilirsiniz. Uzun zamandır bu kadar renkli ve cümbüşlü bir mağazada bulunmamıştım.

Adres:
Bağdat Sokağı No: 448 Bostancı/ İstanbul

Ek bilgiler:
Önünde Vale var. Sokağa Bostancı’dan girebilirsiniz Kadıköy güzergahında sol tarafta.

benimgibi.net

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı