Dekorasyon

Giyinme odası önerileri

Giyinme odası önerileri

Giyinme odası genellikle yatak odasından ayrı bir odada dizayn edilir. Minik konutlarda bu ayrımı yapmak güç görünse de özellikle büyük ve çok odalı konutlarda özellikle seçim edilmektedir. Giyinme odası modellerini dekore ederken alanı oldukça iyi kullanmak gerekir. Giyinme dolabını seçerken de raf ve çekmece rakamının fazla olması kullanıcı açısında iyi olur. Genellikle sarih tonlarda dolap seçim edilir. Özellikle dolabınızın bir kapağında boy aynasının olmasında fayda vardır. Sarih giyinme dolabı çağdaş görünse de kullanım basitliği bakımından pek seçim edilmezler. Zira dolap içleri her zaman kumpaslı olmayabilir. Bu surattan kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı kamufle edebilir.

Kapalı dolapları seçim etmiyorsanız sarih raf sistemiyle çağdaş bir oda oluşturabilirsiniz. Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz.

Giyim dolabı yalnızca elbiseleriniz için değil kundura, çanta hatta takılarınızı da içine alacak ayrıntıları barındırmalıdır.

Şayet giyinme odanız darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Konutunuzun minik bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarakta kullabilirsiniz. Giyinme odanızda doğru seçimler yapmanız için ışıklandırmasına da itina göstermelisiniz. Loş olmayan aydınlık odada şık giyinmeyi muvaffak olabilirsiniz.

evdose.com

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı