Dekorasyon

Evinizi güzelleştirmenin püf noktaları

Evinizi güzelleştirmenin püf noktaları

Yeni bir konut için dekorasyon yapıyorsanız veya mevcut odalarınızda yeniliğe geçecekseniz, öncelikle yapmanız gereken sevinç aldığınız noktaları oluşturmak.

Çok parlak ve göz akdikeni eşyalardan sakınmalısınız. Bunun nedeni ilk görünümde gözünüze güzel gelecek nesneler zamanla konutun içinde müddet geçirdiğinizde sizi farkında olmadan yoracaktır. Kırmızı gibi canlı tonların kullanımı kışkırtıcı renkler olmakla beraber soğukkanlılıktan uzaktır.

Yatakodası gibi dinlenmeye müteveccih odalarınız da kırmızı ve sarih renkler yerine beyaz ve tonları sizi daha huzurlu sezdirecektir.

Bu vaziyette bir renk şeması oluşturmanız ve renk dağılımını orantılı sağlamanız tamlık açısından daha geçimli olacaktır. Odalarınızda çok eşya kullanmayı hoşlanıyorsanız minimal nesnelere yönelin. Bu sayede konutunuzu ve odalarınızı olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz.

Ahşap veya ahşap görünümlü eşyalar tamlığı sağlamanız için size çok dayanakçı olacaktır. Bu surattan karar veremediğiniz noktalarda ahşap görünümlü mahsullerden yararlanmanız işinizi basitleştirir.

Son olarak, şayet azıcık zahmetine direnmeyi göze alıyorsanız, odanıza uygun içinde renki balıkların bulunduğu bir akvaryum konutunuzun havasını değiştirebilecek bir öneri.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı