Dekorasyon

Eve eğlence katacak 10 lavabo tasarımı

Kuşlar ve kelebeklerden çiçeklere ve yapraklara kadar, lavabonuz için 10 tasarımı derledik. Enteresan duvar kağıtları, aynalar ve sanat yapıtları ile cümbüşlü ve canlı bir alan oluşturmak için esin alın…

Botanik hoşluk

Yaban yaşamı ve yeşilliklere sahip bu tabiattan esin alan duvar kağıdı, cümbüşlü, kırmızı bir ayna ile eşleştirilirek ortaya şahane bir görüntü çıakrıyor. Beyaz lavabo tercihi mekana çağdaş ve şık bir his verir.

Ayrıntılar

Parlak altın şiveler, mavi-yeşil bir taban arasında parslara sahip olan bu mert duvar kaplamasını bitiriyor.

Flamingolarla dolu

Flamingolarla dolu, ayrıntılı bir duvar kağıdı ile karşılandığınız bu tropikal lavabo oldukça moderen ve çekici görünüyor.

Uçuşan kelebekler

Bu şık lavabo tasarımında, dört duvarın tamamı, ağaç dalları arasında uçan kuşlar ve kelebekler kapsayan detaylı bir duvar kağıdı ile kaplı.

Vintage sürükleyicilik

Vintage stili bir lavabo, çiçekli duvar kağıdı, beyaz fırfırlı ayna ve parlak altın şivelere sahip. Soluk pembe ayrıntılar, mekana cümbüşlü bir stil katıyor.

Beyaz vurgular

Mert, çiçekli duvar kaplaması, aynadan parlak lavaboya kadar beyaz şivelerle eşleştirilerek şahane bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Yüksek kontrast

Parlak altın ve mat siyah lavaboda şahane bir kontrast yaratıyor. Tavus kuşu tüylerine benzeyecek biçimde planlanan sesur duvar kaplaması civara ayrı bir hava katıyor.

Parlak ve tropikal

Bu enteresan görüntülü lavaboda; parlak beyaz bir makyaj, tropikal bir duvar kağıdı ve detaylı, yuvarlak bir ayna toplanarak şahane bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Retro stil

Siyah beyaz kareli yer karoları ve parlak siyah makyaj, bu alana retro bir his verirken, cümbüşlü duvar kaplaması cümbüşlü bir değiş katıyor.

Orman havası

Egzotik maymunlar, kuşlar ve ağaçların tarifine sahip olan bu detaylı duvar kağıdı, sizi sanki bir ormana girmiş gibi sezdirecek. Alan, sarı bir tavan ve pervazların yanı gizeme altın tonlarında ışıkla bitiriliyor.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı