Dekorasyon

Boş bir duvarı değerlendirmek için tasarımcı onaylı fikirler

Konutunuzun tarz puanını artırmak istiyorsanız; bunun en basit ve en şık yolu olarak bir duvar sanatını düşünebilirsiniz. Görsel bir şölen için duvarınıza ilave edeceğiniz her detay, konutunuza değişik bir hava katacak.

Boş duvarınızı, şahane bir tarza dönüştürmek için esin almaya hazır mısınız?

Üçü kastedin

Resmi gruplamak, bir odada büyük bir tesir yaratmanın kesin bir yoludur. Burada, üç Andy Warhol tablosu Brigette Romanek tarafından planlanan Hamptons yemek odasına karakter katıyor.

Siyah beyaz resim

Bazen daha az şey, daha aşırısını anlatabilir. Malick Sidibé’nin siyah beyaz resmi, Patricia Greene’in oturma odası tasarımında bir odak noktası olarak görsel alakayı tamamiyle kendine sürüklüyor.

Bir ifade koridori oluşturun

Faallik tasarlayıcısı Bronson Van Wyck’ın Manhattan antresinde, döşemenin desenine ek olarak, mekanı canlandıran bir dizi siyah beyaz resim yer alıyor.

Simetriyi tutun

Simetri prensibini sınamak için bir yol mu arıyorsunuz? Büyük ölçekli bir sanat yapıtını doğrudan konsolunuzun üzerine asın, ardından üstüne bir çift masa lambası yerleştirin. Simetriyi odanıza enjekte etmek için tehlikesiz bir yaklaşım.

Seramikleri baskılarla birleştirin

Mimar Peter Marino, etkileyici Fransız porselen koleksiyonunu bütün ekranda sergileyerek şahane bir seçim yapıyor. Çiçek baskılar, duvarın uyumuna uygun bir biçimde odaya şahane bir hava katıyor.

Yeşillikle süsleyin

İç mimar Wendy Haworth’un bu oturma odası tasarımında görüldüğü gibi uzun saksılı bir nebat, bir duvara alaka tabakanın en basit yollarından biridir. Daha fazla tesir için en hoşlandığınız yeşillik cinsini doğrudan bir büyük ölçekli duvar fotoğrafının yanına yerleştirin.

Çerçeve kullanın

Bir fotoğraf çerçevesi, sanat koleksiyonunuzu görüntülemek için kolay ve ucuz bir yoldur. İster tek bir çerçeve tipi seçim edin, ister gruplandırmaya karar verin, boş bir alanı doldurmak için muhteşem bir çözümdür.

Sarkan çerçeveler

Steven Gambrel imzalı bu tasarım sanki sanat içinde bir sanat yaratıyor. Askıdaki yapıtlar, değişik girinti ve boşluklarla duvara şahane bir hava katıyor.

Işığı tutmak için bir ayna kullanın

Bu havası bol oturma odasındaki antika ayna, şöminenin üzerinde, odayı genişletmek, rahat ve çağdaş dekoru aydınlatmak için ışık saçıyor. Ayna tercihlerinizde, büyük ve dekorasyonunuza uygun sanatsal bir parça seçin.

Kolay antikalarla stil katın

Rustik bir his için, bu tarihi Long Island çiftlik evinden bir ipucu alın ve birkaç antika parça kullanarak şahane bir stil tutun.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı