Güzellik

Ameliyatsız estetik trendi: Meso- Myo-Poratation Sistemi

Ameliyatsız estetik trendi: Meso- Myo-Poratation Sistemi

Her bayan, zamanın servet vazgeçtiği izleri silebilmeyi, cildinin canlı görüntüsünü gözetebilmeyi ister. Ancak zamanla cildin tazeliği eksilerek, yaşlılık izlerini belirebilir. Bu noktada yeni jenerasyon teknolojik uygulamaların cilt üzerinde olağanüstü neticeler yaratabileceğini söyleyen Enes Bio Estetik Center’dan Int. Dipl. Kozmetisyen Nesrin Sürer, operasyonsuz estetik trendi olan Meso- Myo-Poratation Sistemini anlatıyor.

Yaşınızın iyisi olmak elinizde

İhtiyarlamayı yaş almak olarak değerlendirip, her yaşın hoşluğunu ve hakkını vererek kendimizle barışık yaşamamız gerektiğini vurgulayan Nesrin Sürer; “Hiçbir usul insanın kendine yaptığı motivasyon ve sunduğu sevgi kadar tesirli olamaz. Elbette yerçekimine genetik ve etrafsal etkenlere dur diyebilmek olası değil. Bunlara karşı ihtiyat almak gerekiyor ama ehemmiyetli olan bu temkinlerin kalıcı, natürel ve bedenin ritmini sallamayacak seviyede olmasıdır. Yaşınızın iyisi olmak için, cilt niteliğine önemsemek ve yaşla beraber azalan bazı bedellerin yerine yenilerinin konması gerekiyor. Şayet kendinizi, 4 aylığına genç görünmek ismine bir ekip estetik harekâtlara tabi meblağ ve cilt niteliğini umursamama ederseniz, bazı neticeler kaçınılmaz olur. Bu estetik operasyonlar size bir zamanlığına genç görünüm kazandırabilir ancak kalıcılığı ve devamlılığı yoktur” dedi.

Artık genç görünümlü natürel suratlar moda

Günümüzün sürat ve bilgi çağı bayanlarının, yeni bir kavramın ortaya çıkmasını sağladığını söyleyen Sürer; “Botox, yağ enjeksiyonu, dolgu maddeleri kısacası estetik müdahaleye karşı olan bayanlar için bazı kozmetik firmaları, operasyonsuz aynı zamanda sıhhatli ve genç bir görünüm sağlamak için yeni bir usul ortaya koydu. Natürel usullerle bakımlı, sıhhatli ve genç görünümlü mutlu ihtiyarlama şuuru oluştu. Artık kimyevilerden, surat ve bedene iğneyle uygulanan metotlardan uzak, tamamen natürel operasyonlar geçerli. Buna bir nevi 45 yaş ve üzeri olan bayanların, kendi stilini ve hayat ritmini bulması diyebiliriz” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı