Moda

Tişört beğenenlere özel şahane 5 stil

Tişörtler herkesin dolabında olmazsa olmazlardan. Sıcak havalar için muhteşem bir alternatiftir. Ayrıca, ne kadar rahat olduklarından bahsetmiyorum dahi. Düğmelerle ya da kancayla uğraşmanıza da gerek yok, zira onları doğrudan giyebiliyoruz. Basit! Ama reel bir stil yaratmak pek basit sayılmaz. Esine gereksinim dinlerseniz, tişörtün ne kadar çok güzergahlı olabileceğini ispatlayan bu kombinlerden bir ipucu alabilirsiniz.

Bir ceket ile

Nereye gideceğinize bağlı olarak kısa bir şort ile giyebilirsiniz ancak bir ceket ile kombinlemek, Rihanna’nın yaptığı gibi netlikle tüm stilinizi yükseltir.

Bir takım ile

Tamamen geçimli parçalarla ilgileniyorsanız, tişörtünüzü kısa bir ekip ile kombinleyebilirsiniz. Bella Hadid gerçekten şahane görünüyor…

Bir eşofman ile

Model Paloma Essler, topuklu kunduraları, eşofmanı ve tişörtüyle oldukça iyi bir kombin tutmuş. Stilini, kolyesini ön tasarıya çıkarmak için yuvarlak yakalı beyaz tişört ve şahane küpelerle bitirmiş.

Pileli etek ile

Kolay bir tişört giymek için başka sevimli bir yol mu arıyorsunuz? Laura Harrier gibi metalik pileli midi etek ile gümüş takıları bir araya getirirseniz, sözcüğün bütün anlamıyla parlayacaksınız.

Uzun bir takım ile

Resimdeki Aimee Song gibi, altına kolay beyaz bir tişört giyerek renkli kıyafetinizdeki tüm dikkati üzerinizde tutun. Daha da popüler hale getirmek ister misiniz? Bir çift kalın tabanlı spor kundura ile kombinleyin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı