Moda

Modern gelinler için çarpıcı siyah gelinlikler

Modern gelinler için çarpıcı siyah gelinlikler

Beyaz renk, gelinlerin özel günlerinde giymeleri için seçim edilen ananesel renk olarak görülüyor. Fakat beyaz, banal ve sevimli görünmekle beraber, bir gelinin tek alternatifi değildir. Azıcık daha eşsiz bir tecrübeye istekli olanlar için, başka bir hayli renk alternatifleri var.

Özellikle, siyah tonları, bir gelinlik için harikulade bir görünüm oluşturur. Öyleyse, büyük gününüzde yiğit bir ifade oluşturmak istiyorsanız, neden siyah gelinlikleri düşünmüyorsunuz?

Siyah dantelli gelinlik

Düğün gününde siyah giymenin en iyi yollarından biri dantelli giysilerdir. Siyah dantel fantastik romantik ve nazik bir görüntü oluşturur. Bu da bir gelinlik için muhteşem bir tercihtir. Yapmanız gereken tek şey size en uygun tarzı ve silueti seçmek. Baştan ayağa dantel tasarımlar fantastik derecede lüks görünse de, yalnızca bir değişe sahip tarzlar sofistike bir estetik sunabilir. Ancak, hangi tipi seçerseniz seçin, düğünün ardından gelinliklerinizi tekerrür basitçe giyebileceksiniz.

Uzun siyah gelinlik

Görünümünüze ananesel bir değiş için, uzun siyah bir gelinlik seçim etmeyi düşünün. Giysinizi daha da uzatmak istiyorsanız kuyruk ilave edebilir veya prenses model seçebilirsiniz. Ancak, uzun siyah bir kıyafetin anında çok fazla dikkat sürükleyeceğine dikkat etmek ehemmiyetlidir. Bu sebeple, takı, saç ve makyaj da dahil olmak üzere görünümün geri kalanını, aşırıdan görünmemesi için oranla kolay yakalamayı unutmayın.

Kısa siyah gelinlik

Kalbinizi çağdaş bir düğüne göre ayarladıysanız, kısa siyah bir giysi sizin için ideal tercih olabilir. Ancak, büyük gününüzde bir yıldız gibi parlayabilmeniz içni gelinliğinizin standart bir kıyafetten daha sofistike görünmesini sağlamalısınız. Bunu yapmak için, tül ve dantel gibi banal gelin tarzlarını deneyin. Ayrıca, ekstra özel bir değiş için süslemeli veya nakışlı bir tasarım düşünün.

Siyah gotik gelinlik

Siyah gelinlik, özellikle gotik görünüşü beğenen gelinler için muhteşem bir alternatiftir. Çoğu siyah giysi hafif bir gotik estetik sunacak olsa da, muhakkak tarzlar gotik stili daha yoğun bir biçimde kucaklıyor. Öyleyse, fantezi havası olan bir gelinlik peşindeyseniz, kalın dantel, uzun kollu, ağır kumaşlar veya siyah brokar gibi unsurlara sahip bir tasarım arayın. Koyu makyajı seçmek, tam olarak gotik bir görünüm elde etmenize destekçi olabilir.

Siyah-Beyaz gelinlik

Siyah bir gelinlik giymeyi düşünüyor, ancak banal beyazı da tamamen terk etmekten emin değilseniz, neden her iki rengi de kucaklamıyorsunuz? Siyah ve beyaz karışımı ile eşsiz stilinizi sergileyebilirsiniz. İnce bir görünüm için siyah ağırlıklı, beyaz bir giysiyi seçim edin. Daha yoğun bir görünüm için beyaz değişleri olan siyah bir tarz seçin.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı