Magazin

Levent Dörter: Yalnız olmak zor

Koronavirüs rehabilitasyonu gördükten sonra taburcu olan Levent Dörter, 14 günlük karantinasının bitmesini beklerken yaşadıklarını anlattı. Evinin sırçasından caddeyi izlerken görüntülenen Dörter, gazetecilerin müzakere isteklerini kırmadı ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

“Psikolojim azıcık aşındı”

Ünlü şarkıcı, “İlk başta grip varsaydım. Sonra azıcık ağırlaştı, ateşim yükseldi. Yedi gün sağlık kurumunda yattım. Güç bir süreç geçirdim, sağlık kurumunda hastalıkla boğuşurken, ister istemez televizyonu açıyorsun. ‘Bu da can verdi’, ‘bu da tutuldu’, ‘sayı bu kadar arkasıydı’ haberlerini görünce, psikolojim azıcık aşındı” biçiminde konuştu. Sevgilisi Dilan Çıtak Tatlıses’in da konutta rehabilitasyon gördüğünü dile getiren Dörter, “Dilan ailesiyle konutta görüyor rehabilitasyonunu. Sağ olsun Sıhhat Bakanlığı çok alakalılar, azami ünitesinden en düşük ünitesine kadar çok ilgilendiler. Her gün arayıp ileti atıyorlar” diyerek, Sıhhat Bakanlığı’na ve sıhhat çalışanlarına teşekkür etti.

“Konuttan çıkmamak yeterli olmuyor”

Habercilerin, “Hastalığa nasıl tutuldunuz?” sualine şarkıcı, “Daha bu kadar Türkiye’de hadise yoktu. Kırmızı alarm verilmemişti ama ona karşın konuttan çıkmıyordum. Marketlerden bakliyat, un gibi şeyler aldığım zamanlardı. Marketten gelen torba ve para üstü filan dışında dış dünyaya kendimi kapatmıştım. Nasıl bulaştığını kavramadım. Yalnızca konuttan çıkmamak değil, daha da dikkatli olmak gerekiyor” yanıtını verdi.

“Karantina günleri güç geçiyor”

“Konutta tek başına karantina nasıl geçiyor?” suali üzerine duygulanan Levent Dörter, “Yalnız olmak güç. Havası Bol yer olduğu için koltuğun ucunda oturuyorum, yalnızca dışarıyı izliyorum. Televizyon, dizi, film… Güç geçiyor, keşke aileyle olabilseydim. İki saat dahi olabilse çok hoş süre geçirebilirdik” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı