Magazin

Kenan Doğulu: Beren’i izledikçe hayran kalıyorum

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’in Aşk-ı Memnu’daki performansı hakkında konuştu.

“Hayran kalıyorum”

Beren Saat’in dizide canlandırdığı ‘Bihter’ kişiliğinden çok etklendiğini söyleyen Doğulu, “Beren’i her gün izledikçe oyunculuğuna hayran kalıyorum.” dedi.

Koronavirüs sebebiyle konuttan dışarı çıkmayan Beren Saat’in de tekerrürü yayınlanan ve reyting rekoru kıran ‘Aşk-ı Memnu’yu, hiç kaçırmadığı bilindi.

Beren Saat, Bihter’i anatmıştı

Beren Saat de canlandırdığı ‘Bihter’i böyle anlatmıştı: “Bihter’in değişken halini özlüyorum. Çok renkliydi. Ruh hali kesintisiz dönüşüyordu. Beni eğlendiriyordu. Yaşamımın ehemmiyetli bir kişiliğidir, ondan çok şey bildim.

Bihter’in histeri krizi geçirdiği bir sahnem vardı. Tam günümü etkiledi. Uykumu, tepkilerimi, kimyamı değiştirdi. Yaşamımda yaşamadığım bir şeyi Bihter üstünden yaşadım, fantastikti.

Çekimlerde bir gün dahi ‘Bu sahneyi sürüklemesek mi, o kıyafeti giymesem mi?’ demedim. Yaşamımda Bihter kadar dekolte giymem, makyaj yapmam, onun gibi davranmam. Ama Bihter’i oynamayı çok hoşlandım. Zira o edebiyatın çok özel bir bayan şahsiyeti. Her uyarlamasında ortalığı sallıyor.”“ÇOK ÖZEL BİR BAYAN”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı