Moda

Kaşlarda yeni moda: Mikputasyon

Kaşlarda yeni moda: Mikputasyon

Kaşlarda Kıl tekniği kalıcı bir çözüm değildir ve cilt tipine göre kullanım süresi değişir fakat yeni trend Mikputasyon usulü ise oldukça kalıcı ve kesin çözümdür diyen Hoşluk Uzmanı Kübra Karaöz Mikputasyon’u anlattı..

Mikputasyon yönetimi

Kaşı iskeletine ayırarak, tenin kalınlık ve incelik gösterdiği alanlara değişik uygulamalar yapılmasıyla oluşuyor. Bu usulde, kıl tekniği, pudralama ve dolgu tekniği gibi dönüşü olmayan değişmez teknikler yerine kaş bölgesi iskeletinin yapısına uygun harekât uygulanıyor. En az 3 değişik iğneleme ve bileyt kullanılıyor. Rütuş gerektirmiyor. Harekât esnasında uygulanan boyalarda yer alan özel vitamin kompleksi ile, kaş çıkmayan bölgelerde kıl kökünü tetikleyerek kaş çıkmasını sağlıyor.

Kübra Karaöz geliştirdiği bu usulle yurt içi ve yurt dışındaki bir çok uzmana eğitim veriyor. Göz bölgesinin duyarlılığına ve ehemmiyetine değinen uzman, ”Kaş ve kirpik her kadının bırakılmazıdır, göz bölgesini itimat edeceğiniz ve dönüşü olmayan uygulamalar yaptıracağınız eller netlikle uzman eller olmalıdır” diyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı