Moda

Hakan Akkaya’dan dünyada bir ilk

Hakan Akkaya'dan dünyada bir ilk

Defilede “Street” ve “Glamour” olmak üzere iki koleksiyon iki ayrı kısımda sunuldu…

İlk kısım siyah, ikinci kısım ise kırmızı koleksiyondan oluşan koleksiyonla paralel iki ayrı dekor kullanıldı. İlk kısımda podyum caddeye dönüştürülürken, kapkara renklerle dekor edildi ikinci kısımda ise podyum kırmızı renklerle İnka Mobilya tarafından hazırlanan özel olarak planlanan mobilyalar ile saray şatafatı yansıtıldı. İlk kısımda cadde kültürünü yansıtan özel koleksiyonda saç makyajlarla modeller homeless stilinde podyuma çıktılar…

Şanlı oyuncu Serenay Aktaş’ta defilenin Street koleksiyonunda homeless stiliyle büyük alkış topladı.

Street koleksiyonu tanıtımı bittikten sonra dev döner podyumla epilepsiye dönen podyumda kırmızı renk kullanılan tasarımlarla “Gloumer” koleksiyonunun tanıtımının başlangıcını, kırmızılar içinde Kraliçe Marie Antoinette olan Çağla Şikel yaptı… Saray kısmı görkemine yakışır saç makyajlarıyla modeller saraylı olarak podyuma çıktı.

Başta Çağla Şikel, Ebru Ürün, Sema Şimşek, Özge Ulusoy, Yeliz Öney ve Oyuncu Serenay Aktaş olmak üzere 60 model ile sunulan koleksiyondaki giysiler, Sitare Kalyoncuoğlu tarafından 1 milyon usd kıymetinde olan 10 adet yakut ve zümrüt işlemeli mücevherler ile bitirildi.

Defilede Bennu Gerede’nin 3 oğlu Daren Gerede Erkaya, Dilan Gerede Erkaya, Miro Gerede Erkaya alaka sürüklerken, takma bacağıyla podyuma çıkan model Muhammed Eymen Şahin modanın mani tanımadığını gösterdi. Hakan Akkaya’nın bu anlamlı tavrı ve duyarlı hareketi ise herkes tarafından alkışlandı. Bu özel defilenin koreografı Uğurhan Akdeniz tarafından yapılırken, Styling çalışmalarını Anıl Can tarafından yapıldı.

Makyajlar New Well sponsorluğunda Rıfat Yüzüak tarafından yapıldı. Saç tasarımlar ise Hakan Köse ve takımı tarafından yapıldı. Defilenin Marka ve Pr Danışmanlığı ise Selim Akar Marka Büroyu tarafından yürütüldü…

600 misafirin yer aldığı defileye sanat ve toplum yaşamından;

Aslışah Alkoçlar ve Sevgilisi Altuğ Leblebici, Bennu Gerede, Cihanna, Çağla Gürsoy, Demet Şener, Feryal Gülman, Gizem Özdilli, Hazal Akkaya Özkan, Ivana Sert, İrem Derici, Merve Oflaz, Saba Tümer, Sitare Kalyoncuoğlu, Tuğba Özerk, Nur Yerlitaş, Yıldırım Mayruk gibi adlar katılım gösterdi.

Defile bitiminde şanlı modacı Hakan Akkaya podyuma çıktığında, defile bitimini beklemeyen Nur Yerlitaş podyuma sıçrayarak, Hakan Akkaya’nın boynuna sarıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı