Magazin

Gökçe Bahadır: Oscar’a aday olabilir

Oyuncu Gökçe Bahadır, koronavirüs salgını sebebiyle kendisini konuta kapatarak lüzumlu temkinleri elden vazgeçmeyen adlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz gün İbrahim Selim’in sunduğu programa internet üzerinden bağlanarak davetli olan Bahadır, karantina günlerini anlattı.

Coşkuların değişmeye başladı

Oyuncu, süresini nasıl değerlendirdiğini şu biçimde anlattı: “Konutta olmak bana iyi geldi. O kadar yoğun çalışıyormuşum ki, bu koronavirüs sayesinde dinlenme fırsatım oldu. Konutu da özlemişim. Coşkularım değişmeye başladı. “Bakalım bugünkü aldığımız çamaşır suyunun kokusu nasıl?” gibi… Bazen haberleri okuyunca çok üzülüyorum, sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor. Bazen de çok mutlu oluyorum, burada çok hoş çıkacağız, yeniden buluşacağız hoşlandıklarımızla ve bu süreçte yaşadığımız her şeyi onlarla paylaşacağız. Ve yaşamımızda tarihe geçecek bir yarıyıl oldu.”

Oscarlık gayret

Bahadır, tanınmasını sağlayan 2003-2006 seneleri arasında yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizinde canlandırdığı ‘Yeliz’ şahsiyetinden evvel tanınmadığı yarıyıllardan bahsederek şu ifadeleri kullanadı: “Delice bir çabam vardı. Evvelindeki gayretimi çeksek Oscar’a aday olabilir… Benim için acayip bir süreçti. Hiç unutamayacağım hatıralarla dolu. Zira Hayat Bilgisi’nden sonra işler benim için daha da basitleşti. Ama tanınmadan evvel kendini kanıt etme süreci, herkesin kapısını çalma, kapıdan kovuldun bacadan girme süreci, daha coşkulu gerçeğinde. Şimdi daha güçlü bir süreç tabi o yarıyıllarda radyo programı yaptım, televizyonda canlı yayın yaptım, bir zaman trafik programı sundum, tiyatroda oynadım uzun bir zaman. Benim için öyle bir süreç geçti.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı