Moda

Farnaz Salmani’den görkemli bir vintage gecesi

Farnaz Salmani'den görkemli bir vintage gecesi

Farnaz Salmani Güz/Kış 2020 defilesinde, yaşadığı yarıyıla damga vuran, ikonik tarzını yiğit ayrıntılarla birleştiren bayanların dünyasından esin alan 32 look podyuma çıktı. Yiğit, iddialı ve değişik olmaktan korkmayan bayanların dünyasını yansıtan koleksiyonda zengin renk paleti, fiyonk ve floral desenlerle birlikte aksesuarlar da oldukça dikkat çekti. Koleksiyonda bulunan çanta ve çoraplar ise, koleksiyonun vintage ruhunu ve yarıyılının parti bayanının cesaretini harikulade bir harmoni içerisinde sembolize ederek moda severlerin alkışına çıktı.  

2020 senesinde ilk kundura koleksiyonunu moda severlerin alkışına sunan Salmani, ilk kere hakikatleştirdiği Güz/Kış 2020 defilesi için özel olarak hazırladığı kundura tasarımlarıyla da oldukça alaka çekti.  

Farnaz Salmani Güz/Kış 2020 defilesinin koreografisi ve prodüksiyonu Uğurhan Akdeniz Event Design & Production üstlendi. Defilenin makyajı MAC profesyonel makyaj sanatkârlarına, saç tasarımları ise Mehmet Tatlı takımına ait. Defilenin styling ’i ise Oğuz Erel imzası taşıyor.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı