Moda

Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin

Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin
Her güne bir kıyafet

Her güne bir kıyafet

Evde olduğunuzu ve rahat kıyafetleri tercih ettiğinizi biliyoruz. Ancak üst üste aynı kıyafetleri giymekten kaçının. Bu hem kendinizi kötü hissetmenize neden olacak, hem de hijyenik olarak iyi bir seçenek değil. Rahat bir kıyafet giymeyi tercih ediyorsanız; bunu temiz günlük kıyafetleriniz arasından seçmeye özen gösterin.

Partneriniz ile romantik bir gece

Partneriniz ile romantik bir gece

Akşam yemeğinize heyecan katmak için, kıyafetinize ve ortama biraz özen göstermeniz yeterli! Eşiniz ile geçireceğiniz akşam için kıyafetiniz yol gösterici olacak.

Spora hazır

Spora hazır!

Evde vakit geçirdiğiniz bu süreç boyunca; spordan uzak kalmanıza hiç gerek yok! Motivasyon eksikliğinizi ise giydiğiniz kıyafetler giderecek. Spor taytınızı evde giymenin rahatlığının yanı sıra, sizi sürekli spor için motive edici bir etkisi olması onun başka bir artısı! Evde yapabileceğiniz birkaç hareket ile bu süreci formda kalarak geçirin.

Odaklanma problemi

Odaklanma problemi

Evden çalışmak zorunda kalıyor ama odaklanma problemi yaşıyorsanız; kıyafetlerinizde birkaç değişiklik yapmanız yeterli. Daha resmi kıyafetler giyinmek, işinizi odak noktası haline getirecek. Ayrıca her an gerçekleşebilecek olan çevrimiçi toplantılara da hazır olacaksınız!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı