Moda

Abiye Nasıl Seçilir

Abiye Nasıl Seçilir

 

abiye-nasil-secilir-tesetturde

Yaz yanaşmaya başlayınca düğünler, nişanlar ve sünnetler de yanaşmaktadır. Yaz demek cümbüş mekanları demek. Yaz demek ağabeye demektir. Bu surattan da yaz yanaştıkça ağabeye tercihinde kadınlar çok zorlanırlar. Bu site sizlere takat bulacaktır. İlk evvel vücudunuzu ve bedeninizi tanıyın. Ne beden ağabeye elbiseleri için bedeninizin tipini öğrenil. Yoksa işiniz gerçekten de güçleşir. Bununla beraber de kendinizi ortaya koyacak ve stilinize uygun ağabeye modelleri de seçmeniz gerekmektedir. Bunu sakın unutmayınız. Ağabeye nasıl seçilir mevzusunda pek bir bilgisi olmayan kadınlar bu siteden dayanak alabilirler. Bundan netlikle emin olabilirsiniz.

abiye-nasil-secilir-vucut-tipine-gore

Tuvaleti taşımak çok ehemmiyetli olmaktadır. Bundan dolayı kadınlar tuvaleti taşımalı ki şık ve düğün mekanlarında da göz kamaştırın. Böylece abiyeler ile çevrenizi sihirlersiniz. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. İki bin on sekiz senesinde ki yaz ağabeye renk trendlerine bir göz atmalısınız. Deniz kızı gibi bir bedene sahipseniz başka bir deyişle kum saati beden tipiniz varsa balık etek ve balık giysi biçiminde özellikle de bel kısmına oturması gereken ağabeye modellerini sınayabilirsiniz. Balık model ağabeye hoşlanıyorsanız o zaman bel oturtmalı ağabeye modelleri de ilginize sürükleyebilir. Bir de şunu ilave etmek isterim.

abiye-nasil-secilir-tesettur

Kum saati beden tipli kadınlar tuvaletlerini desenli almamalıdır. Hem de koyu renkler yerine sarih renkler ile kendinizi daha ön tasarıda yakalamaya çalışın. Armut beden tiplerini öğreniyorsunuzdur. Sizlerde bu biçim bir beden tipi olan bir kadınsanız sizlere önereceğim ağabeye tercihi straplez model ve omuzları da sarih olacak biçimdedir. Armut tip bedene sahip olan kadınların ağabeye tercihi azıcık daha güç ve uğraştırıcı olabiliyor. Bedeni armut tipli olan kadınların basenlerini ve kalçalarını dar gösterecek abiyeler seçmelisiniz. Aynı zaman da ağabeye kumaşı olarak da şifon model de kumaş da alabilirsiniz.

abiye-nasil-secilir-mekana-gore

Elma tip bedenli kadınlara da gizeme geldi. Şöyle ki boynu kalın ve geniş omuzlu kadınlar olur. Bununla beraber de bel kısmı ve kalça kısımları ise kalın olmaktadır. Elma bedenli tipte ki kadınlar bel ve kalça bölgelerini saklamak isterler. Zarif görünmeleri için bel ve kalçaları saklamak ile başlayın. Bu tipte ki kadınlar bacaklarını vurgulamalıdır. Mine ağabeyeler ile bacaklarınızı ortaya koymalısınız. Elma tip bedenli kadınların bacakları kalın olmaz. Bu bedenli bayanlar bacaklarını saklamasın. Yoksa daha çok kocaman ve mübalağalı görünebilirsiniz. Drapeli ağabeye kıyafetleri seçerek göğüs bölgesini hafifçe inmesini sağlayabilirsiniz. Ağabeye nasıl seçilir diye sorarsanız bunun yanıtını bu sitede arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı