Güzellik

Yılbaşı için makyaj önerileri

Yılbaşı için makyaj önerileri

Yılbaşının en beğenilen yanlarından birisini de hoşlandıklarınızla paylaştığınız hoş anların yanı gizeme yeni sene armağanları oluşturuyor. Peki bir yılbaşı basmakalıpını bozmadan beğendiklerine kırmızı renkli mahsuller almak isteyenler ne yapmalı? Birer makyaj tutkunuysa şahsi bakım ve hoşluğun lider markalarından Watsons’ın sizin için özel olarak seçtiği bu tekliflerine kulak vermek isteyebilirsiniz.

Kırmızı dudak boyası tutkunları el kaldırsın

Kırmızı mat dudak boyası göz müşteriliğiyle kırmızı renkler görenleri büyülüyor. Makyajında dudaklarını ön tasarıya çıkarmayı hoşlanan ve kırmızı isteğinden bırakamayanlar için mat kırmızı dudak boyası zengin ve canlı bir görünüm sayesinde büyüleyici bir tesir vazgeçiyor. Makyajında dolgun ve mat dudakları seçim edenlerin bu yılbaşında yanı başından ayıramayacağı bir değişik mahsul ise kırmızı kalem dudak boyasını seçim edebilirler.

Gözlerde ateş tesiri

Makyajının bırakılmaz ayrıntıyı gözleri olanlar için de yeniden yılbaşı ruhunu bu mahsullerle yansıtmak olası. Kırmızı, toprak ve şeftali tonları ile göz kamaştırabilirsiniz. Ayrıca yeni senede kırmızı tonlarıyla ışıltıyı birleştirerek yılbaşında göz kamaştırmak isteyen için de uygun bir seçeneği olarak öne çıkıyor.

Yanaklar ışıl ışıl

Cildin gün boyu hatasız görünmesini sağlarken, ışıltılı allıkların sunduğu eşsiz parlaklık ile makyajınıza son değişi yapabilirsiniz.

Yılbaşı şaşaayı tırnaklarda

Yılbaşının olmazsa olmazlarından bir ötekiyi de natürel ki kırmızı oje… Yeni senede hoşluğunu göz akdikeni bir kırmızı ojeyle bitirmek isteyenler tırnakları göz akdikeni renklerle kaplayan, solmaya mukavemetli tabaka oluşturan ojelerle yeni senede kırmızı oje tutkunu beğendiklerinizin suratını güldürecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı