Moda

Vücut tiplerine Uygun Abiyeler

Vücut tiplerine Uygun Abiyeler

 

 

Özellikle yaz sezonuna girer girmez nişan, düğün ve sünnet gibi özel günler olmaya başlar. Hazırlıklar yaz sezonundan itibaren başlar ve güz aylarına kadar da devam etmeye etmektedir. İlk olarak nişanlık tuvaletlerden başlayalım. Her sene ağabeye modelleri küçük, küçük değişmektedir. Özel günler için ağabeye seçerken kadınlar güçlük yaşamaktadır. Her sene yeni modelleri ile karşımıza ağabeye çeşitleri çıkmaktadır. Beden tiplerine Uygun Abiyeler; Nişan abiyelerin de neon renkler alakayla izlenmekte ve kadınlar tarafından da hoşlanılmaktadır. Yaz aylarında neon renklerde abiyeler gençliğinin sembolü olarak genç kadınların gözdesidir. Neon renkteki neon abiyeler yaza damgasını vuracak ve yaz aylarını renklendirecektir. Bundan netlikle emin olabilirsiniz. Neon renkteki abiyeler iki bin on altı tarihinden beri beğenilerek giyilmektedir. Neon abiyeler yazı renklendirmekle beraber çok cümbüşlü görünmektedir. Şayet isterseniz yaz aylarında günlük elbiselerde de neon renkleri seçim edebilirsiniz. Neon ağabeye giysilerinde aksesuar kullanmanız koşuldur. Zira ağabeye daha fazla kendini göstermesi için aksesuarlar kullanmalısınız.

vucut-tipine-uygun-abiyeler-nedir

Beden tipinize uygun abiyeler arıyorsanız sizlere dayanakçı olalım. Modacılar her kadının beden tipine uygun abiyeler dikmektedir. Bu surattan kesinlikle kendi beden tipine uygun abiyeler bulabileceksiniz. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Armut beden tipli kadınlar göğüs kısmı dar ve etek kısmının vakumlu olan modeli seçim etmelidirler. Başka Bir Deyişle bu ağabeye modeli daha ideal olmaktadır. Armut beden tipli kadınlar bu stilde ağabeye giysiler almaları gereklidir. Yaka kısmınında Biçimin De olmasına itina göstermelisiniz. Armut beden tipli kadınlara abiyeler daha çok dikkat çekici göstermekte ve daha da seksi görünmesini de sağlar. Renkler olarak da bordo, kırmızı ve mercan renkleridir. Elma beden tipli kadınlar için genelde kolları kalın olan ve bacakları da ince olan kadınlardır. Bu tip bedene sahip olan kadınlar göğüslerini daha çok besbelli etmelidirler. Bununla beraber de bacaklarını da ön tasarıya atabilirler. Bu sayede belinizi saklayabilirsiniz.

vucut-tipine-uygun-abiyeler-tesetturde

Elma beden tipli kadınlar bel bölgelerini saklamaları gerektiğini unutmayalım. Bu surattan da kısa etekli abiyeler ve göğüs kısmı dekolteli olan ağabeye kıyafetlerini kaçırmamalısınız. Ama bel bölgesini gizlemek için sade model başka bir deyişle desensiz abiyeler seçim etmelisiniz. Göğsünüzün altında bol olan ağabeye modelleri de vardır. Bu model abiyeler karın bölgesini saklamaktadır. Böyle olunca da bel ve basen bölgesini de saklamış olacaktır. Özellikle de balık tipli bedene sahip olan kadınlar da bu tip ağabeye modellerini seçim etmeleri gerekmektedir. Ayrıca bel bölgelerini saran abiyeler balık etli kadınlar üzerinde çok güzel duruş sağlamaktadır. Balık etli kadınlar emin bel bölgesini saran abiyeler satın almaktadırlar. Dikdörtgen beden kadınlar ise kırmızı ağabeye modeli olması ve etek kısmına kadar düz model olması gerekiyor. İster nişana, ister düğüne ve öbür özel günler için seçim edebilirsiniz. Bu beden tipli kadınlar ağabeye kumaşlarında ince kumaş seçim etmeleri gereklidir.

vucut-tipine-uygun-abiyeler-hakkinda

Ufak göğüslere sahip kadınlar ise sütyenin kısmını daha yukarıya kaldıran kumaşlar seçim ederek göğüslerinin daha kocaman ve biçimli görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Ama göğüsleri büyük olan kadınlar göğüslerinin daha ufak sütyen seçerler. Ağabeye tercihinde göğüslü kısmının desenli ve taş işlemeli seçim etmelidirler. Netlikle göğüs kısmı ve sırt kısmı dekolteli olan tuvaletlerden sakınmalısınız. Aynı zamanda da omuz kalın kemerli olmasına dikkat ediniz. Kolları kalın olan kadınlar ise uzun kollu abiyeler yerine bolero ve bolerosunun da işlemeli olan modelini seçim ederek kalın kolları bu sayede kapatabilirler. Beden tiplerine uygun abiyeler arayan kadınlar bu sitedeki yazıyı okuyarak daha basit ağabeye tercihi yapabilirler. Omuzu geniş olan kadınlar ağabeye tercihinde bir ekip yanılgılar yaparlar. Omuzları gizlemek için yaka kesimli ağabeye modelleri seçim ederek omuzları kapatabilirler.

vucut-tipine-uygun-abiyeler

Dar omuzlu kadınlar ise göğüs kısımlarına fırfırlı ağabeye modelleri seçim ederek omuz kısmının daha geniş görünmesini sağlayabilirler. Sizin de beden tipiniz hangisiyse ona uygun ağabeye modelleri seçin ve özel günlerinizde çekici görünebilirsiniz. Kum saati tipine sahip kadınlar genelde dolgun göğüslere sahip olan kadınlardır. Ama kalçaları ve basenleri ise ince olmaktadır. Şayet bu tip bedene sahip bir kadınlar en çekici ve seksi beden tipli kadınlar arasındadır. Bu beden tipli kadınlar likralı kumaşlardan sakınmaları gerekiyor. Yoksa baseninize yapışır ve makûs görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Bu cins kumaşlardan kaçının tenim. Daha çok penye ve yumuşak kumaşlar seçim edilmesi uygun olmaktadır. Ağabeye tercihinde ise sırt dekoltesi sarih olan modeller bu beden tipli kadınlara yakışmaktadır. Beden tiplerine uygun abiyeler için bu sitedeki bilgilerden dayanak alabilirsiniz. Yalnız etek kısmının bol kesimli olmasına da çok dikkat faktörüz gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı