Dekorasyon

Ümit Ünal dekorasyonda yaz renklerini açıkladı

Ümit Ünal dekorasyonda yaz renklerini açıkladı

Moda ve tarz danışmanı Ümit Ünal, bu yaz hangi renklerin dekorasyonda moda olduğuna söyledi. Filli Boya için 2013 yaz renkleri hazırlayan şöhretli tarz danışmanı Ünal “duygusal-romantik tonlar” ve “derin-entelektüel tonlar” olarak iki değişik gruba ait koleksiyonlar planladı.

Filli Boya Colaration projesi için 80 ayrı renk belirtene Ünal, ruhumuzu arınan uysal renkler olarak nitelendirdiği duygusal ve romantik pastel tonları hayat alanlarıyla buluşuyor. Şahsi tutumların dokularla toplandığı bu renkler, yazın dinginliğini temsil ediyor.

Enerji dolu pembeler ve sarılardan ortaya çıkan sofistike görünüm, özellikle yatak odası ve salonlara yazın gelişini romantik bir dille müjdeliyor. Yaza merhaba demek için ideal olan bu renk önergelerinin yanı gizeme Ümit Ünal’ın özel renk önergesi Filli Boya / Coloration projesinin AURORA konseptinden MORAY ve ADOETTE.

Ümit Ünal’ın derinliği olan entelektüel renkler olarak belirlediği bu grup kullanışları yüzeylere çağrışım yapıyor. Mavi, turkuaz, mint ve beyaza yakın sarı tonajların geçimini kapsayan bu grubun renkleri Filli Boya / Coloration projesinden geliyor.

Ümit Ünal’ın önergesi derin koyu tonlamalarıyla özellikle salon ve banyolar için Aquatic konseptinden GALİAH, Aurora konseptinden KRAZ ve Wabi konseptinden GİBRAN yazın en özel renklerinden…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı