Moda

Tommy Hilfiger sanal defile yapmaya hazırlanıyor

Son TommyNow defilesini Tate Modern’de asıllaştıran Tommy Hilfiger, TommyNow defilesi sanal dünyaya taşımaya hazırlanıyor. Tommy Hilfiger Küresel ve PVH Avrupa CEO’su Daniel Grieder, “Bu mevzuyu inceliyoruz. Değer zincirimizi tamamen dijitalleştirmeye ve sanal defileleri aktifleştirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Harcayıcıların hoşlanacağını düşünüyoruz”

Yeni tecrübelere sarih olduklarını belirten Grieder, “Birkaç test yaptık, bu yeni bir şey ve harcayıcıların bunu hoşlanacağını düşünüyoruz. Salgın sona erdiği zaman ve sıradana döndüğümüz zaman, yenilikleri birkaç ay içerisinde asıllaştırmayı düşünüyoruz. Teknoloji zati vardı, bu teknolojiyi sınadık ve bu güzergahta ilerleme mevzusunda büyük fırsatlar görüyoruz” biçiminde konuştu.

Koronavirüs salgını moda haftalarını ve defilelerini tesiri altına alırken Tommy Hilfiger Amsterdam yenilik merkezinde avatarlar ve hologramlar ile deneyleri sürdürüyor. Sosyal yalıtım müddetimizde ve sonrasında sanal defilelerin liderliğini yapması beklenilen Tommy Hilfiger, moda haftalarında tertemiz bir yarıyıl başlatıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı