Moda

Şık Kıyafet Modelleri

Şık Kıyafet Modelleri

 

sik-kiyafet-modelleri-uzun-kollu

Elbise denince erkeklerden ziyade bayanların akla geldiği belirgindir. Ama giysilerin erkekler içinde oldukça ehemmiyet talep ettiği bir hakikattir. Son asırda özellikle giysilerin insanlar üzerindeki tesiri oldukça arkasıydı. İnsanlar hakkında elbiselerine bakarak bir fikir üretebiliyoruz. Vaziyet böyle olunca da herkes giydiklerine çok fazla özenir oldu. Özellikle davetlerde , özel gecelerde şık bir mekana giderken daha da itinalı giyinir olduk. Zira etrafa ayak uydurmak bir gereklilik oldu. Burada nasıl giyinilmesi gerektiği ve neler giyilebileceğinden azıcık bahsedeceğiz. Buralarda günlük giysilerden çok şık elbise modelleri seçim edilmelidir. Şık ve ağır duran ağabeye stili giysiler gidilen yere değişiklik göstererek seçilir elbette ki.

sik-kiyafet-modelleri-tesettur-buyuk-beden

Ağabeye olarak seçilen şık elbise modelleri daha çok düğün, nişan ve çok özel davetlerde seçim edilir. Yaş ve stile göre renk ve model seçimi yapılmalıdır. Yaş ve stilinizle anlaşmayan giysiler sizden çok bağımsız durabilir ya da abes kaçabilir. İlköğretim çağındakiler için daha uçuş uçuş ya da balon etek dediğimiz ağabeye modelleri çok uygun alternatiflerdir. Daha çok kısa kıyafetler seçim edilmesi daha uygun olacaktır. Genç kızlar için ise daha uzun kıyafet modelleri seçim edilebilir. Hatta bu davetlerde daha çok uzun kıyafetlerin seçim edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kısa kıyafetlerden ziyade uzun kıyafetler daha asil durmaktadır. Yırtmaç ilave edilerek yapılan modeller giysiye değişiklik yaratmak isteyenler için bir alternatif olabilir.

sik-kiyafet-modelleri

Model olarak balık model, Üst kısmı oturan alt kısmı salaş etek olan modeller, düz kesim kıyafetler, kalçaya kadar balık giden sonra salaş etek olan modellerden laf edebiliriz. Bunlar uzun kıyafet modelleridir. Kısa modeller seçim etmek isteyenler ise tamamen bedene oturan , bel kısmı oturmalı eteği düz kesim veya salaş giden, tamamen salaş modelleri bulunmaktadır. Yeniden giyside farklılık arayanlar için muhtelif dekolteler ilave edilebilir. Sırt dekoltesi en hoş dekoltelerdendir. Göğüs dekoltesi, yırtmaç da öbür seçim edilen dekoltelerdir. Bu kıyafetlere ilave edilen payetler, dantel güpür gibi harekâtalar, boncuklar, tüller gibi parçalarla kıyafetlere şıklık katılır.

sik-kiyafet-modelleri-tesettur

Özellikle dantel ayrıntılı kıyafetler son zamanlarda oldukça moda olan modellerdendir. Geceye ışıl ışıl parıldayarak renk katmak isteyenler için ise payet kıyafetler emele en uygun kıyafetler olacaktır. Şık elbise modellerinden bahsedeceğimiz bir öbür kategori de erişkin bayanların seçim edeceği modellerden olacaktır. Bunlar daha sade stilde ağabeyelerdir diyebiliriz. Renk spektrumun da sınırlama yoktur. Deri rengine göre seçilen renkte ki ağabeyeler üzerinizde daha şık duracak ve sizinle bir tam oluşturacaktır. Yeniden uzun kıyafetler erişkin bayanlar için en uygun seçim olacaktır diyebiliriz.

Şık Elbise Modelleri Fotoğrafları

 

sik-kiyafet-modelleri-sik-kiyafet-modelleri-tesettur-elbisesik-kiyafet-modelleri-elbiselersik-kiyafet-modelleri-tesettur-modasi

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı