Aşk

‘Seni seviyorum’ demek için 5 basit romantik hareket

14 Şubat Sevgililer Günü’ne yalnızca 1 gün kaldı ve hala vereceğiniz armağanı düşünmediniz mi? Armağanlar elbette kıymetlidir, ancak kalpten gelen bir “senden hoşlanıyorum” tümcesi tüm armağanlardan daha bedelli sezdirecektir.

İşte sevginizi göstermek için 5 kolay romantik hareket…

Sevimli bir aşk anekdotu yazın.

Sevgilinizin sabah çalışmaya başlamadan hemen evvel, neden ceket cebine veya çantasına gün süresince bulmaları için ufak bir anekdot yerleştirmiyorsunuz? Kısa ve tatlı bir ‘Senden hoşlanıyorum’ dahi, şahane sezdirebilir. Uzun bir anekdot da yazabilirsiniz, tamamen size kalmış! Her iki gidişatta da sevgilinize şahane bir his vereceksiniz.

Beraber nitelikli zaman geçirin

‘Senden hoşlanıyorum’ demenin en kolay ve tesirli yollarından biri sevgilinizle nitelikli zaman geçirmektir. Gerçekten alakanızı sürüklemeyen bir şey olsa dahi, programınızı değiştirmenin ve sevgilinizin en beğendiği hobilerinden birine katılmak için azıcık zaman ayırmanın şahane bir fikir olacağını düşünüyoruz.

Bir akşam yemeği hazırlayın

Dünyanın en büyük aşçısı olmasanız dahi, bu çok ehemmiyetli değil, ehemmiyetli olan bu gayret. Üst seviye bir yemek hazırlamak zorunda değilsiniz; yemeklerin sevgi ile yapıldığını öğrenmek, sevgiliniz için aşırısıyla yeterli olacaktır. Hakikat romantik bir akşam yemeği için masayı mum ve çiçeklerle süslemeyi unutmayın.

Ellerinizi tutun

Dışarı çıkın ve sevgilinizle hoş bir civarda romantik bir yürüyüş yapın. Yürürken ve çevreyi keşfederken, ellerinizi tutun ve vazgeçmeyin! Ani sevgi şovları netlikle karşınızdaki insanın tebessümmesini sağlayacaktır.

‘Senden hoşlanıyorum!’

Sevgilinize hislerinizi belirli etmek için bu iki sihirli sözcüğü söylemekten daha basit ne olabilir? Güç değil! Bu anlamlı sözcükleri tam gün tekerrür etmeyin. Bu büyülü tümcenin ‘özel’ olmasını sağlayın. Sürpriz bir unsur ilave etmek istiyorsanız, bir sesli anekdot vazgeçin, bu görüşü beğeneceklerdir.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı