Güzellik

Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

Değişik bölgelerin ve tonların değişik anlamları vardır. Mesela kırmızı tonlar isteği, turuncu tonlar ise keyfi temsil eder. Her bir dudak boyası renginin gizemini sizlerle paylaşmak istedik.

Turuncu

Cümbüşlü bir şahsiyete sahip oldukça sosyal bir şahıslardır. Boş zamanlarını dostlarıyla geçirmekten ve yeni insanlar tanımayı hoşlanır ve pozitif oluşları dikkatleri üzerine sürüklemeyi sağlıyor.

Kırmızı

Cesur ve fobisizliği temsil eder. Onlar için en ehemmiyetli şeylerden biri hayallerinin peşinden koşmak ve maksatlarına erişmek için çok çalışmaktır.

Pembe

Çok sevecen, sempatik ve duygusal şahısları temsil eder. Rastgele bir sualin üstesinden rahatlıkla ve kavrayışla başa çıkan ve kavrayışı olduğundan insanlar minnet dinler.

Nude

Yaşamda küçük şeylerden mutlu olabilen ve azla kanaat etip daha aşırısını yapmaya çalışan şahısları rengidir. En çok umursadığı şey içtenliktir. Azıcık durgundur ve iç sesinin doğruluğuna inanır.

Kahverengi

Ailenin her zaman önde geldiği ve onlarla ne kadar zaman geçirirse o kadar mutu olan şahıslardır. Geriye baktığında her zaman hoş hatıralar vazgeçecek biçimde yaşar. Nostalji aşığı şahıslardır ve daha önceki filmlerin, müziklerin ve modanın hayranıdır.

Mor

Bir şeyi gerçekten istediğinde o şeyi elde edene kadar uğraşır ve kimse durduramaz. İnatçı ve kararlı şahıslardır. Güçlü bir isteme sahip ve doğuştan liderlik ruhu vardır. Rekabetten seven ve her zaman kazanmayı muvaffak olan şahıslardır.

Siyah

İnsanların ne dediği önemsemeyen şahıslardır. Kendiniz için yaşar ve muhtemel oldukça çoğu şeyden bağımsız yaşamaya çalışırlar. Hudut ve kaidelerin dışına çıkmayı hoşlanırlar.

Renkli

Esrarengiz ve sevinçli olduğundan insanlar bazen sizi kavramakta zorlanabilir. Büyük, deli hayaller kursalar da idealist şahıslardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı