Moda

Prada dijital sohbet serisi başlatıyor

Prada kültür, moda ve hayat mevzulu canlı yayını ‘Prada Possible Conversations’ serisini sunmaya hazırlanıyor. Prada’nın Instagram hesabından canlı yayınlacak olan Prada Possible Conversations, bir hayli uzmanı bir araya getirecek.

Psikolojiden edebiyata bir hayli mevzu konuşulacak

Uzmanlar, modadan sinemaya kadar bir hayli mevzu hakkında konuşacaklar. Psikolojiden edebiyata bir hayli mevzu hakkında olacak sohbetler, izleyicisinden bütün anekdot alacağa benziyor.

Prada Possible Conversation’ın ilk çabuksu 14 Nisan’da Jacquard x Google Arts & Culture Residency’nin Artistik Direktörü, küratör ve yazar Pamela Golbin ve AnOther Mecmuasının Moda Direktörü ve Financial Times eleştirmeni Alexander Fury ile asıllaşacak. ‘Kriz Zamanlarında Moda’ mevzusunu tartışacak olan Golbin ve Fury’nin sohbeti Prada’nın Instagram hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Prada Possible Conversation serisinde katılımcılar sualler sorarak sohbeti genişletebilecekler. Bir Hayli insanı ve grubu bir araya getirmesi planan serinin daha geniş bir münakaşa civarı sunması bekleniyor.

Prada, her yayının ardından COVID-19 pandemiği sırasında dünya çapında mektep ve üniversite kapanmasından etkilenen 1,5 milyardan fazla talebe için kültür, yaratıcılık ve eğitimin ehemmiyetine odaklanan UNESCO’ya bağışta bulunacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı