Magazin

Ozan Güven: Mahrem durumlar

Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın programına katılan şanlı oyuncu Ozan Güven, geçtiğimiz günlerde evinin önünde magazin muhabirlerine öfkelendiği anlarla alakalı ilk defa konuştu.

Güven, koronavirüs salgını sebebiyle konutta olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Konutta hadisem… Kitabımı okuyorum, film izliyorum, pakliğimi yapıyorum. Herkes bilgin oldu.

“Konut hanımlığı çok yorucu”

Sabah konuttan çıkarken annelerimiz, eşlerimiz, dostları, ‘Akşam ne yapayım?’ derler. ‘Ne yaparsan yap’ denirdi ya… O çok değerli bir sualmiş. Bence saat 21.00’de sıhhat çalışanlarını alkışlıyoruz ya, saat 20.00’de de konutta çalışan tam bayanları alkışlamamız gerekiyor. Ucu bucağı yok. Bitmiyor iş… Konut hanımlığı çok yorucuymuş.” dedi.

Zafer Algöz, geçtiğimiz günlerde evinin önünde muhabirlerle yaşadığı münakaşayı Ozan Güven’e andırdırarak, ironik bir şekilde “Çocuklara ağır konuşmuşsun. ‘Konutumun önünde ne işiniz var? Bir de bana ne Cem Yılmaz’dan filan’ demişsin. Ayıp değil mi, neden böyle şeyler söylüyorsun?” sualini sordu.

“Artık bitsin”

Güven’in, bu suale cevabı şöyle oldu: “Evin önü mahrem vaziyetler… Zati ben iş dışında rastgele birisinin elinde mikrofon ve kamera olması hasebiyle her şeyine yanıt vermek zorunda değilim. Hiçbir zaman da vermedim. Evin önünde kurmayın kampı. Ben konutumda rahat edemezsem, nereye gideyim? Evin önünde bekleme vaziyetleri artık bitsin. Bunun hiç kimseye yararı yok. Bundan sevenler vardır, onlarla yapabilirler, neticede işleri… Ben zati sürpriz beğenmiyorum.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı