Dekorasyon

Kitapseverler için en güzel okuma köşeleri

Kitapseverler için en güzel okuma köşeleri

Kitap; bazıları için bilgi almayı sağlayan bir vasıta değildir. Yaşama değişik açıdan bakmayı sağlayan bir hoca , hiç öğrenmediği dünyalara yelken açmasını sağlayan bir gemi, kalabalıkların ve hiç susmayan hengameden kaçıp sığındığı tehlikesiz bir yerdir. Hal böyle olunca bu kıymetli defineleri okudukları yerde en az onun kadar kıymetli ve huzur verici olmalıdır.

Bunun için en pratik çözüm ise konutunuzda kullanmadığınız veya az kullandığınız köşeleri değerlendirmenizdir. Zarif okuma köşeleri sayesinde, daha nitelikli saatler geçirmeniz olası.

Size özel köşeler

Konutta dinlenmek, kendine süre ayırmak ve kitap okumak isteyen şahıslar, 2 sütun arasında kalan alanı dahi değerlendirebilir. Buraları minder ve yastık kullanarak kitap okuma alanı için ayırabilirsiniz.

Neşeli saatler sizi bekliyor

Yaratıcı ve işlevsel bir biçimde dekore edilmiş bir pencere önü oturma köşesi gün boyu orada neşeli müddetler geçirmenizi sağlar. Özel olarak planlanan bu köşeler, bazen bir sırça kenarında, bazen balkonda, bazen de bahçede yaratılabilir.

Apayrı bir konuta sahip olabilirsiniz

Pencere dibinde oluşturulacak bir oturma köşesi konutunuzu tamamen değiştirebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, oturma köşesinin sırçaya yakın olmasıdır. Bu oturma köşesinin öteki bir avantajı da depolama alanı yaratmasıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı