Güzellik

Hanımlar gözaltı morluklarına veda edin

Hanımlar gözaltı morluklarına veda edin

Kalıcı makyaj yaptıranların rakamı her geçen gün çoğalıyor. Kirpik diplerine eyeliner, dudaklara kırmızılık, kaşlara hacim, elmacık kemiğine canlılık katan uygulamalar, bayanları makyaj tasasından kurtardığı gibi gün boyu bakımlı görünmelerini sağlıyor. Kalıcı makyaj uygulama teknik ve manasından hareketle ortaya çıkan Panda Treatment ise nezaret morluklarına kalıcı çözüm sunuyor. Bayanların en büyük şikâyeti olan nezaret morluklarına cilt tipine göre 3 ya da 5 senelik çözümler sunan uygulamayı Türkiye’ye getiren ad ise Cosmopark Clinic’in kurucusu ve Hoşluk Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun.

Morlukları ortadan kaldırıyor, çizgileri yok ediyor

Tamamen natürel mahsullerle yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması olan Panda Treatment’ın Nezaret kamuflajı, morlukları ortadan kaldırdığı gibi çizgilenmeleri de sonlandırarak cilde gençleştirici bir tesir yaptığını anlatan Aktosun, konuşmasına şöyle devam ediyor: “Panda Treatment göz altına uygulanan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yüzde surat kapatıcı tesiri bulunan uygulama ile gözlerin altındaki morluklar cilde uygun olan natürel pigmentlerle kamufle ediliyor.

Uygulama tesirini en az üç sene ile beş sene arasında sürdürüyor. Harekât HD iğne dayanağı ile yapılıyor ve anestezik kremler sayesinde şahıs acı hissi yaşamıyor. 1 veya 2 seans Seans rakamına bu işin özel eğitimini almış sanatçı, bireyi gördükten sonra karar verir uygulama yeterli olacaktır. Bu harekât aynı zamanda nezaretindeki ince çizgilerin de yok olmasını sağlıyor. Zira harekât sayesinde o bölgedeki kolajen tetikleniyor ve çizgiler doluyor. Harekât sonrası nezaret daha gergin ve sıkı bir görünüme kavuşuyor.

Başka meselelere yol açmayın

Türkiye’de bayanların nezaret morluklarını kapatmak için concealer sürdüklerini ya da ışık dolgusu gibi medikal uygulamalara müracaat ettiklerini aktaran Aktosun, “Concealer çoğu morluğu kapatmadığı için yüzdeki bitkin ifade aynen devam ediyor. Işık dolgusunun tesiri ise birkaç ay sürüyor ve ne yazık ki istemeyen bir hayli yan tesire de neden oluyor. Şöyle ki; ışık dolgusunun uygulandığı bölgede çökmeler, dalgalanmalar alana geliyor. Başka Bir Deyişle bayanlar, bir meseleden kurtulmaya çalışırken başka birkaç sualin daha sahibi olabiliyorlar” diyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı