Dekorasyon

Giyinme odaları için dekorasyon önerileri

Giyinme odaları için dekorasyon önerileri

Son zamanlarda büyük trend haline gelen giyinme odaları herkesin gereksinimini karşılıyor. Büyük konutlarda daha öncekinden beri olan bu odalar artık yatak odalarını iri dolaplarla doldurmak istemeyenlerin, fazla odası olanlar için de uygulanabilir bir hal aldı. Geniş alan ve konforlu bir etraf sunan giyinme odalarını sadece soyunup giyindiğiniz yerler olarak değil, aynı zamanda konutunuzu ve özellikle yatak odanızı derli toplu yakalayan odalar olarak düşünebilirsiniz.

Peki boş alanları nasıl giyinme odasına çevirebiliriz?

Sarih renk mobilya alanları genişletir

Giyinme odasını dekore ederken alanı oldukça iyi kullanmak gerekir. Giyinme dolabını seçerken de raf ve çekmece rakamının fazla olması kullanıcı açısında iyi olur. Genellikle sarih tonlarda dolap seçim faktörüz ve dolabınızın bir kapağında boy aynasının olması alanı daha geniş göstererek serinletecektir. Sarih giyinme dolabı çağdaş görünse de kullanım basitliği bakımından pek seçim edilmezler. Zira dolap içleri her zaman kumpaslı olmayabilir. Bu surattan kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı kamufle edebilir.

giyinme odası

Sarih raf sistemleriyle çağdaşlaşın

Kapalı dolapları seçim etmiyorsanız sarih raf sistemiyle çağdaş bir oda oluşturabilirsiniz. Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz. Giyim dolabı yalnızca giysileriniz için değil pabuç, çanta hatta takılarınızı da içine alacak ayrıntıları barındırmalıdır. Şayet giyinme odanız darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Konutunuzun ufak bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarakta kullabilirsiniz.

Işıklandırma ehemmiyetli

Giyinme odanızda doğru seçimler yapmanız için ışıklandırmasına da itina göstermelisiniz. Loş olmayan aydınlık odada şık giyinmeyi muvaffak olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı