Güzellik

Genç görünmenizi sağlayacak makyaj hileleri

Genç görünmenizi sağlayacak makyaj hileleri

Cildinize, vücudunuza ve zekânıza bakmak ehemmiyetlidir. Kendinize bakmak ve mutlu yaşamak gençleşmenize ve kendinizi genç sezmenize takviyeci olabilir. Bu süreçte size takviyeyi değebilecek makyaj şikeleri ve ipuçları da vardır. Bu esas püf noktalarını deneyin!

Parlak farlardan kaçının

Parlak malzemeler, çizgilere yerleşerek onları vurgular. Parlak malzemeler gerçekten gençlerin kullanımı için planlanmıştır. Şayet 30 yaşın üzerindeyseniz ve parlak makyaj malzemeleri kullandıysanız, genç görünmek için uğraşan birey imajı verirsiniz. Bunun yerine, yumuşak pigmentli bir krem ​​veya toz far seçim edin.

Işığı yansıtan kapatıcılar seçim edin

Işık yansıtan akışkan kapatıcılar, genç görünmenize takviyeci olacak en basit yoldur. Kapatıcınızı belli bir sünger desteğiyle, pürüzsüz bir biçimde uygulayın. Sünger kullanmanız, mahsulün ince çizgilere yerleşmesini yasaklayacaktır.

Kirpiklerinizi kıvırın

Kirpikleri kıvırmak, makyaj rutininin en basit ve en az zaman alan kısımlarından biridir. Bakışlarınızı hoşlaştırır. Büyük, parlak, görünür gözler gençliliğin ve canlılığın bir işaretidir. Kirpik aygıtını olabildiğince kirpik çizgisine yanaştırın ve 15 saniye kıvırın. Göz kapağınızı sıkıştırmamaya dikkat edin.

Beyaz kalem kullanın

Gözünüzün alt içine siyah konut kahverengi kalem sürüklemek yerine, aydınlatmak için beyaz bir göz kalemi kullanın.

İnce kaşlardan kurtulun

İnce, fazla biçimli kaşlara veda edin. Bu kaşlar, sizi olduğunuzdan da daha yaşlı gösteriyor. Kalın, natürel kaşlar gençlik işaretidir. Kaşlarınız gür değilse üzülmeyin, kaş makyajı yaptırabilirsiniz.

Cildinizi ıslatın

Makyaj yapmadan evvel cildi ıslatmak, pürüzsüz bir cilt için ehemmiyetli bir safhadır. Cildinizi güneş ışınlarına gözetir ve daha genç görünmenizi sağlar.

Allık sürün

Yanaklarınıza parlak, canlı bir allık sürmek, suratınızı aydınlatır.

Dudak kalemi kullanın

Dudak Boyası uygulamadan evvel dudak kalemi ile dudaklarınızı çizdiğinizden emin olun. Dudak Boyasınızı dudak kaleminizle aynı tonda seçin. Kalem kullanmak, dudaklarınıza daha dolgun bir görünüm verir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı