Moda

Evde giyilebilecek kadar rahat 5 ilkbahar trendi

İlkbahar trendlerini kucaklamak için cümbüşlü yeni yollar bulmak – konutta yalıtımda olsak bile – kendinizi daha tehlikesiz ve üretken sezmenizi sağlayabilir.

Konuttan çalışanlarımız için, bazı günler pijamalarınızla oturacaksınız ve bu tamamen kendinizi iyi sezdirecek. Ancak bazı zamanlar stil giyinmek için azıcık zaman ayırmanın ruh halinizi ve üretkenliğinizi artırabileceğini öğreniyor muydunuz?

İşte konutta giyilebilecek kadar rahat 5 ilkbahar trendi!

Retro yelli trendler geri dönüyor

Maxi giysiler, düşük bel kot pantolonlar, çiçek baskılar ve 70’lerden esinlenen aksesuarlar bu bahar da oldukça trend. Vintage yelli kotlar, skinny jean’lerin yerini alacak gibi görünüyor.

Dökümlü, uzun giysiler, mert baskılar ve 1970’lerden esinlenen aksesuarlar gibi öbür trendler de son derece popüler olacak. Bu trendlerin bir hayliyi konutta rahatça giyinebilmeniz için yeterince rahat…

Puf kollu tasarımlar her yerde olacak

Bu ilkbahar ve yaz puf kollu tasarımlar her yerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Maksimum rahatlık elde etmek için puf kollu bir ince kazak giymeyi deneyin.

1970’lerin yanı gizeme Rönesans günlerine sabreden puf kolları bu baharın en büyük trendlerinden biri. Trendi konutta gardırobunuza dahil etmek için rahat bir puf kollu kazak veya sweatshirt giymeyi deneyin.

Maxi ve midi giysiler ön tasarıda

Maxi ve midi giysiler son derece rahat ve konutta geçireceğiniz mutlu saatleriniz için yeterince sofistike.

Rahat kumaşlardan yapılmış maksi ve midi giysileri konutta uzanırken veya otururken rahatlığınızdan ödün vermeden giyinebilirsiniz.

Mert baskılar geri dönüyor

Baskılı pantolonlar ve giysiler gardırobunuzu canlandırmak için döndüler! Özellikle noktalı, puantiyeli baskılar oldukça trend, bayanlar için bir sürü nokta göreceğiz. Çiçek baskıları da bu ilkbaharda büyük bir trend olacak.

Yalıtım trendi: Eşofmanlar

Eşofmanlar, insanlar konutta daha fazla zaman tükettikleri için ortaya çıkan son trend. Büyük boy ve pastel renkleri seçim ederseniz, eşofmanlar, rahat ve şık sezmenin en basit yoludur.

Konfor ehemmiyetini giderek artırıyor. Ancak tarz çok ehemmiyetli zira görünüşü yüksek yakalıyor. Bu ikisini aynı anda elde faktörün en basit yolu ise, evet öğrendiniz, eşofmanlar!

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı