Güzellik

Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı

Konutta her zamankinden daha fazla zaman geçirmeye başladık. Değişik sanat yapıtları ve biçimlerle sınamalar yapabilir ve kendi tırnak sanatçınız olabilirsiniz.

Oval tırnaklar sıradan manikür tercihidir ve hafif yuvarlak bir uca sahiptir. Kolay ve şık oval tırnaklar, parmaklarınızın daha uzun ve daha ince görünmesini sağlarken, tırnak sanatı için de yeterli alan sağlar. Oval manikürünüzü muhtelif değişik dokular, yüzeyler ve tasarımlarla değiştirebilirsiniz.

Sanatsal oval tırnaklar

Bir sanat aşığıysanız, neden tırnaklarınıza da sanat katmıyorsunuz? Kübizmden Pop Art’a kadar çok rakamda akımdan esin alabilirsiniz. En iyi neticeler için desenleri, blok renkleri veya geometrik öğeleri olan tasarımları seçin. Bunlar manikürünüzün göze çarpmasını sağlayacaktır.

Sevimli tasarımlar

Puantiyeli tırnaklar senelerdir popülerdir, ancak tırnak sanatı için son trend sevimli noktalardır. Bütün tesir için pembe veya sarih mavi gibi pastel kat astar uygulanmalıdır. Sevimli noktalar oval tırnaklara oldukça uyar zira tırnak biçiminin yuvarlak ucunu bitirirler.

Flamingo

Hoş pembe, flamingolar manikürünüze cümbüşlü bir karakter kazandırır. Acayip ve sevimli flamingolar tırnaklarınıza her baktığınızda sizi tebessümdürür. Sıradan tasarım tek ayaklı flamingo olsa da, oturan kuşlarla daha ince bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Cümbüşlü tasarımlar

Tırnaklarınızın cümbüşlü ve acayip tasarımlarla konuşmasına izin verin. Şahsiyetinizin son ifadesi için her tırnağınıza değişik bir simge ilave etmeyi deneyin. Soyut biçimlerden taçlara, kalplere, yoncalara ve arılara kadar tek hudut hayal eforunuz. Oval tırnakların bereketi, bir hayli değişik şekle ve tasarıma uymasıdır, böylece karar verdiğiniz her şeyin harikulade görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Kuş baskıları

Şu anda trend olan yalnızca flamingo tırnaklar değil, her türlü kuş temalı tırnak sanatı çok popüler. Bayanların neden bu tüylü dostları kucakladığını görmek güç değil. Sevimli ve cümbüşlü görünüyorlar ve tırnaklarınıza bir karakter veriyorlar. En hoşlandığınız kuş cinsini seçin ve kendi tasarımınızı yansıtın.

özel içeriğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı