Estetik

Estetik olmaktan bir hal oldu

Estetik olmaktan bir hal oldu

İnsan Ken bebek Rodrigo Alves, Ken bebeğe benzemek için kerelerce operasyon masasına yattı. Hayalindeki gibi görünmek için durup dinlenmeden operasyon masasına uyuyan Alves, bu kere de Prag’a gitti. Rodrigo Alves, peş peşe geçirdiği operasyonlar suratından kerelerce hekimler tarafından uyarıldı ancak Alves ihtarlara kulak asmadı. Tekerrür bıçak altına uyuyan Alves’in operasyonunda çekilen resimler bu kere dudak uçuklattı. İhtarlara karşın estetik işlemlere devam eden Alves, hayalinin peşinden koşmaya devam edeceğini söylüyor. İşte Alves’in son hali.

60 kere harekât geçirdi

İnsan Ken bebek olarak tanıdığımız Brezilya doğumlu 34 yaşındaki Rodrigo Alves, bu görünüme kavuşmak için 60 kere harekât geçirdi. Dudak ve burun operasyonları, botoks, dolgular, çene operasyonu, karın adaleyi operasyonu, saç nakli, surat germe gibi daha bir hayli harekât için bıçak altına uyuyan Alves, en son ince bir bele sahip olmak için kaburgalarını aldırdı.

Başına gelmeyen kalmadı

İstediği görüntüye kavuşmak için yaptırdığı işlemlerde birtakım bahtsızlıklar da yaşadı. Cilt bakımı sırasında suratı yandı, üst üste yaptırdığı burun estetiği operasyonları suratından burnu çürüdü. Ancak daha iyi görünmek için estetik işlemlere devam edeceğini söyleyen Alves, kendisini bu biçimde daha mutlu sezdiğini söylüyor. Alves, yaptığı bir söylemesinde şunları söylemişti: “Çocukken bir kız gibi göğüslerim vardı. Mektepte benimle ‘patates kafa’ diye dalga geçiyorlardı. 7 yaşındayken beni merdivenlerden itmişlerdi. Kilolu, çirkin ve şekilsiz olduğum için bunalımdaydım. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir yakışıklılıktı, bu sayede cemiyetin beni kabul etmesini istedim.”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı